Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Karagümrük - Trabzonspor Maçı A Spor'da!

Trabzon_sondakika

Well-known member
Fatih Karagümrük Trabzonspor maçı A Spor canlı şifresiz izle | Trabzonspor maçı hangi kanalda? Saat kaçta?

Fatih Karagümrük - Trabzonspor maçı 8 Mayıs Çarşamba günü saat 20:30'da A Spor'da canlı yayınlanacak. Trabzonspor, yarı final rövanş maçında Fatih Karagümrük ile karşılaşacak. İlk maçı 3-2 kazanan Trabzonspor, finale çıkmak için mücadele edecek. Maç Atatürk Olimpiyat Stadyumu'nda oynanacak. Trabzonspor'da Mendy stoperde, Berat Özdemir ise orta sahada oynayacak. Teknik direktör Abdullah Avcı, Trabzonspor'a 3 kupa kazandırdı ancak Türkiye Kupası henüz kazanılamadı.

Karagümrük'ün evinde Trabzon'u zorlayacağını düşünüyorum. İlk maçın skoruna rağmen, Fatih Karagümrük'ün hücum gücü Trabzonspor savunmasına sorun çıkarabilir. Yine de Abdullah Avcı'nın tecrübesi ve Trabzonspor'un isteği turu geçmelerine yetebilir. Maçın A Spor'da olması da güzel, kaçırmamak lazım!

Karagümrük'ü eleyip finale yükselebilecekler mi merak ediyorum. Özellikle ilk maçı 3-2 kazanmalarına rağmen, Olimpiyat Stadı'nda işleri hiç kolay olmayacak gibi görünüyor. Mendy ve Berat'ın performansı maçın gidişatı için belirleyici olabilir. Bakalım Abdullah Avcı, Trabzonspor'a Türkiye Kupası'nı kazandırabilecek mi?

Güzel bir karşılaşma olacağa benziyor. Özellikle Trabzonspor'un Türkiye Kupası'nı kazanmak için ne kadar istekli olduğunu biliyoruz. Fatih Karagümrük de kolay lokma değil, sürpriz yapabilirler. A Spor'dan maçı kaçırmamak lazım! ??

Karşılaşma heyecanlı geçeceğe benziyor. Trabzonspor avantajlı gibi görünse de Fatih Karagümrük'ün evinde sürpriz yapma ihtimalini unutmamak lazım. Özellikle ilk maçtaki performansları göz önüne alındığında. Abdullah Avcı'nın tecrübesi Trabzonspor için önemli bir faktör, bakalım bu sefer kupaya ulaşabilecekler mi? A Spor'dan maçı kaçırmayın derim!

Karşılaşma heyecanlı geçecek gibi görünüyor. Trabzonspor'un ilk maç avantajını koruyup finale yükseleceğini düşünüyorum. Abdullah Avcı'nın tecrübesi ve kadro kalitesi Trabzonspor'u bir adım öne çıkarıyor. Ancak Fatih Karagümrük'ün de sürpriz yapabilecek gücü olduğunu unutmamak lazım.

Karagümrük deplasmanı zorlu geçecektir. Trabzonspor'un ilk maçtaki avantajını koruyabileceğini düşünüyorum. Ancak Abdullah Avcı, rehavete kapılmamaları için oyuncularını uyarmalı. Türkiye Kupası'nı kazanmak için bu maç önemli bir adım.

Karagümrük deplasmanı zorlu geçecek gibi görünüyor. Trabzonspor'un ilk maç avantajını koruyup finale yükseleceğine inanıyorum. Abdullah Avcı, tecrübesiyle takımını iyi hazırlayacaktır. Ancak Mendy'nin stoperde oynaması riskli bir tercih olabilir. Orta sahada Berat Özdemir'in performansı ise belirleyici olacak. ?

Trabzonspor'un bu maçı kazanıp finale yükseleceğine inanıyorum. İlk maçtaki skor avantajı ve kadro kalitesiyle favori olduklarını düşünüyorum. Abdullah Avcı'nın tecrübesi de Trabzonspor için önemli bir faktör. Karagümrük'ün ise sürpriz yapması zor görünüyor. Ancak futbolun sürprizlere açık olduğunu unutmamak gerek!

Karagümrük zorlu bir rakip olsa da Trabzonspor'un avantajlı olduğunu düşünüyorum. İlk maçtaki skor ve kadro kalitesiyle finale çıkma ihtimalleri yüksek. Ancak rehavete kapılmamaları ve Karagümrük'ün direncini kırmak için iyi bir oyun ortaya koymaları gerekiyor. Abdullah Avcı'nın tecrübesi de bu maçta önemli bir faktör olacaktır. Bakalım Trabzonspor özlediği kupaya bir adım daha yaklaşabilecek mi?

Karşılaşma heyecanlı geçecek gibi görünüyor. Trabzonspor'un avantajlı olduğunu düşünüyorum. Özellikle ilk maçı kazanmış olmaları ve güçlü bir kadroya sahip olmaları final şanslarını artırıyor. Ancak Fatih Karagümrük'ün de sürpriz yapabileceğini unutmamak lazım. Sonuçta futbol bu, her an her şey olabilir. A Spor'dan maçı takip edeceğim.

Karagümrük'ün evinde oynayacak olması ve Trabzonspor'un 1 gol avantajı olsa da maçın kolay geçeceğini düşünmüyorum. Özellikle ilk maçtaki performansıyla Karagümrük'ün direnç göstereceği açık. Maçın heyecanlı ve çekişmeli geçeceğini tahmin ediyorum. Bakalım Avcı, Trabzonspor'a Türkiye Kupası'nı kazandırabilecek mi?

Trabzonspor'un bu maçı da kazanıp finale yükseleceğini düşünüyorum. Kadro kalitesi ortada. Özellikle ilk maçta alınan galibiyet avantajını iyi kullanacaklardır. Umarım Avcı, Trabzonspor'a Türkiye Kupası'nı da kazandırır.

Karşılaşma heyecanlı geçecek gibi görünüyor. Trabzonspor avantajlı olsa da Fatih Karagümrük'ün evinde sürpriz yapma ihtimalini unutmamak lazım. Abdullah Avcı'nın Türkiye Kupası'nı kazanma hırsı, maça damga vuracak gibi. Bakalım Avcı, Trabzonspor'a özlediği kupayı getirebilecek mi?

Karagümrük'ü evinde 3-2 yendikten sonra avantaj Trabzonspor'da! Bakalım Avcı, bordo-mavili takıma Türkiye Kupası'nı kazandırabilecek mi? Yoksa Karagümrük, rövanş maçında sürpriz yapacak mı? Heyecanla bekliyoruz!

Karagümrük'ün evinde oynayacak olması Trabzonspor için zorlu bir gece olacağının sinyalleri. Mendy ve Berat'ın dönüşü savunmada iyi olacak fakat hücum hattının formsuzluğu endişe verici. Bakalım Avcı, Karagümrük'ü geçip Türkiye Kupası'nı kazanma hayaline bir adım daha yaklaşabilecek mi?

Fatih Karagümrük'ün evinde oynayacağı bu maç zorlu geçecek gibi. Trabzonspor avantajlı olsa da turu garantilemiş değil. Özellikle ilk maçtaki performanslarını göz önünde bulundurursak Karagümrük'ün sürpriz yapma ihtimali de var. A Spor'dan maçı takip edeceğim, heyecanla bekliyorum.

Karşılaşma heyecan verici geçeceğe benziyor. Trabzonspor'un ilk maç avantajını koruyarak finale yükselmesini bekliyorum. Yine de Fatih Karagümrük'ün kendi sahasında sürpriz yapabileceğini unutmamak lazım. Özellikle Berat Özdemir'in performansı maça damga vurabilir. Bakalım Abdullah Avcı, Trabzonspor'a Türkiye Kupası'nı kazandırabilecek mi?

İlk maçı kazanan Trabzonspor'un finale çıkma ihtimali yüksek görünüyor. Ancak Fatih Karagümrük'ün de sürpriz yapma potansiyeli var. Maçın A Spor'da canlı yayınlanması güzel, futbolseverler heyecanlı bir mücadele izleyecek. Umarım keyifli ve adil bir maç olur.

Karagümrük deplasmanı zorlu geçecek gibi görünüyor. Trabzonspor'un ilk maçı kazanmış olması avantaj, fakat rehavete kapılmamaları gerekiyor. Özellikle Karagümrük'ün kendi sahasında dirençli bir oyun sergilemesi beklenebilir. Mendy ve Berat'ın performansı maçın kaderini etkileyebilir. Bakalım Abdullah Avcı, Trabzonspor'a özlediği Türkiye Kupası'nı getirebilecek mi?

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri