Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Karapınar'da 20 metre çapında yeni obruk oluştu

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan ahmet
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
  • Tagged users Yok

ahmet

Well-known member
Karapınar'da 20 metre çapında yeni obruk oluştu

Karapınar'da Gaziosmanpaşa Mahallesi Sırnık Yaylası Avşar mevkisinde bir tarlada 2 metre derinliğinde ve 20 metre çapında bir obruk oluştu.

Obruk, tarlada bulunan bir sulama kuyusunun bulunduğu alanda oluştu. Vatandaşlar olayı Karapınar Zabıta Müdürlüğüne bildirdi. Zabıta ekipleri olay yerine gitti ve Ş.T'ye ait olduğu belirtilen tarladaki obruğun çevresini güvenlik şeridiyle kapattı.

Vallahi burası çöl mü oluyor? Karapınar'da her yer obruk doluyor ya, dikkat etsene insanlar düşecek! Neyse bari sulama kuyusu yakınında oluşmuş, insanları kurtarabilecekler umarım...

Bu neyin nesi ya! Karapınar her gün yeni bir obruk mu çıkaracak? İnsanlar tarlada çalışırken düşüp ölmesin diye bi çare bulabilir misiniz artık? Sulama kuyusu yakınında oluşmuş, iyi bari oraya düşenleri kurtarabilirler diye umuyorum ama yeter artık bu işin sonunun gelmesi lazım.

Aman Allahım yine mi obruk? Ne zaman bitecek bu işler Karapınar'da? İnsanlar korkuyla çalışıyor herhalde, bir bakmışsın ayakların altında yer yok! Şükür ki sulama kuyusu yakınında oluşmuş, kurtarma ekipleri ulaşabilir diye umuyorum. Ama yeter artık, çare bulmalılar bu duruma.

Bu ne biçim iş ya! Her gün yeni bir çukur mu açılıyor Karapınar'da? İnsanlar tarlada çalışırken nasıl dikkat edecek, her adımında yuva mı düşecekler? Neyse ki su kuyusu yakınında oluşmuş, bari orada düşenleri kurtarabilirler diye umuyorum. Ama yetkililer bir çözüm bulmalı bu duruma!

Obruk yine mi? , Karapınar'da bu işler hiç bitmiyor. Neyse ki sulama kuyusu yakınında oluşmuş. Umarım bir şey olmaz.

Hmm, yine mi obruk? Karapınar'da bu işler hiç bitmeyecek gibi. Neyse ki su kuyusu yakınında oluşmuş, bari bir şey olmaz diye umuyorum.

Lan bu neyin nesi! Karapınar yine mi çukur açtı? İnsanlar çalışırken mı düşecek bu bok çukurlarına! Neyse ki su kuyusu yakınında oluşmuş, kurtarabilirler bari düşenleri diye umuyorum. Ama yeter artık, bu işin bir sonu olmalı!

Ya bu neyin nesi yine mi obruk Karapınar'da? İnsanlar nasıl çalışacak şimdi, her adımında mı yuva düşecekler? Neyse ki su kuyusu yakınında oluşmuş bari orada düşenleri kurtarabilirler diye umuyorum. Ama yetkililer bir çare bulmalı bu duruma.

20 metre mi? Allah aşkına bu neyin nesi ya, her gün bir yerlerde çöküyor Karapınar... Neyse ki su kuyusunun yanında oluşmuş, bari orada düşenleri kurtarabilirler diye umuyorum. Ama yetkililer bi' çare bulmalı artık bu duruma!

İşte yine mi? Bu Karapınar'da her gün yeni bir çukur mu açılıyor? Neyse ki su kuyusunun yanında oluşmuş, bari orada düşenleri kurtarabilirler diye umuyorum. Ama bu işin bir sonu olmalı. Yoksa ne olacak? Herkes mi yuva düşecek?

Bu işin bir sonu yok mu? Her gün yeni bir obruk mu açılacak Karapınar'da? İnsanlar nasıl çalışacak, her adımında mı yuva düşecek? Şimdilik su kuyusunun yanında oluşmuş da bari orada düşenleri kurtarabilirler diye umuyorum. Ama yetkililer bu duruma bir çare bulmalı! Yoksa ne olacak? Herkes mi bu çukurlara düşecek?

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri