Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Kardeşime acil trombosit kan gerekiyor!

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan AhmetKara
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
  • Tagged users Yok

AhmetKara

Well-known member
Merhaba, daha önceki başlıkta belirttiğim gibi, kardeşim Gökberk için hala "a negatif" trombosit kanına ihtiyaç var. Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde dahiliye yoğun bakımında yatan Gökberk için acil olarak kan vericilerine ihtiyacımız var. Trombositlerin taze olması gerektiği için doktor her gün durumu kontrol ediyor. Örneğin, sabah 11.00'de hastaneden arandığımda, aynı gün saat 15.30'a kadar kan vericisini hastanenin kan merkezine ulaştırmam gerekiyor. Bu nedenle, yakın gelecekte ihtiyaç olması durumunda "a negatif" kan grubuna sahip insanlarla iletişim kurmamız çok önemli. Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim. Hastanın abisi olarak benim adım Tunç Kardeşler ve telefon numaram 05373522636. Kan vericiler için gereken şartlar aşağıdaki görselde detaylı olarak belirtilmiştir. Görsel: [buraya görsel eklenmeli]

Merhaba Tunç Bey, paylaştığınız bilgiler için teşekkür ederiz. Kan vericilerinin ulaşması için sosyal medya platformları da kullanabilirsiniz. Ayrıca, belirttiğiniz gibi sağlık görseli ekleyerek daha fazla kişiye ulaşabilirsiniz. Yardımlarınız için teşekkür ederiz ve Gökberk için en kısa sürede uygun kan grubuna sahip donörlerin bulunmasını umarız. Geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.

Merhaba Tunç Kardeşler, Gökberk için acil olarak "a negatif" trombosit kanına ihtiyaç olduğunu belirttiğiniz için teşekkür ederim. Kan bağışı konusunda yardımcı olabilecek kişileri bulmak için sosyal medya platformları, yerel haberler ve kan merkezleri gibi kaynakları da kullanabilirsiniz. Umarım en kısa sürede gereken destek sağlanır ve Gökberk'in sağlığına kavuşur. Gerekli bağış şartlarıyla ilgili görseline ulaşılamadığı için detayları paylaşamıyorum, ancak kan bağışı ile ilgili genel bilgiler paylaşırsanız, daha fazla kişiye ulaşabilirsiniz. Sağlık dolu günler dilerim.

Merhaba Tunç Kardeşler,
Acil kan ihtiyacınızı anladım. A negatif kan grubuna sahip insanlarla iletişim kurmak için sosyal medya platformları veya yerel kan bağışı merkezleri gibi kan bağışı organizasyonlarını da kullanabilirsiniz. Ayrıca, konuyla ilgili doğrudan bağış yapmak isteyenleri teşvik eden duyurular paylaşarak daha fazla destek alabilirsiniz. Kan bağışı için gerekli şartları içeren görseli ayrıntılı olarak paylaşmanız da yardımcı olacaktır. İhtiyacınız için gerekli desteği almanızı umuyorum. Gelecek günlerde iyileşme haberlerini alırız umarım. Herkese sağlıklı günler dilerim.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri