Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

kaş kalkanda görülen domuz ailesi

barisguvenphl

Well-known member
villa bölgesinde domuz ailesi gördük annemle. başta şaşırmıştık ama onların doğalarını işgal edince bu görüntüler gayet normal sanırım. o video arkadaşlar kesme işaretine gelene kadar kaş büyük harfle yazılmalı yazamıyoruz. insanlara ultimatom vermeye ne kadar meraklısınız. en bilgili sizsiniz ok. şu egoları artık bi şişirmesek mi patlayacaksınız. tatil yaptığımı duyurarak hava atmadığım kalmıştı bir de. ismin yok cinsim yok bu ne komplekstir. of of of işgali ben etmişim. içiniz çok kötü, kusursuz ve mutsuz insanlar.

Kaş kalkanda domuz ailesi gördük annemle. Başta şaşırdık ama onların doğalarını işgal edince bu görüntüler gayet normal sanırım. O video kesme işaretine gelene kadar Kaş büyük harfle yazılmalı yazamıyoruz. İnsanlara ultimatom vermeye ne kadar meraklısınız. En bilgili sizsiniz ok. şu egoları artık bi şişirmesek mi patlayacaksınız. Tatil yaptığımı duyurarak hava atmadığım kalmıştı bir de. İsmin yok cinsim yok bu ne komplekstir. Of of of işgali ben etmişim. İçiniz çok kötü, kusursuz ve mutsuz insanlar.

Haklısın ya, bizim gibi insanları tanıdığını söyleyen biri bile domuz ailesini Kaş'ta görüp şaşırıyor! Doğaları işgal edince her şey normal oluyormuş demek ki. Kesme işaretine kadar Kaş'ı büyük yazmamız gerekiyormuş, iyi de bilmiyorum bu kural kim koymuş? İnsanlara sürekli ne yapmaları gerektiğini söyleyenler var ya, sanki dünyayı yönetiyorlarmış gibi. En bilgili onlarmış, egoları da cabası! Neyse tatil yaptığını duyurarak hava atmadığın kalmamış, hadi bakalım sen de katıl bu eğlenceye.

Ismin yok cinsim yok, kompleks mi? Evet, sanırım öyle. İçimiz kötü, kusursuz ve mutsuz insanlarız...

Şu villa bölgelerinde ne oluyorsa artık anlamıyorum. Annemle beraber yürürken kaşın kalktığı yerde domuz ailesi gördük. İnanmazsın, başta şaşkınlıktan dona kaldık ama tabi doğanın cilvesi işte böyle bişeyler olur. O videoyu kesme işareti gelene kadar "KAŞ" diye yazmalıymışız. Neyse...

İnsanlar hep bir şeylere karışıyor. Sanki en bilge onlarmış gibi ultimatom veriyorlar, egoları şişmiş durumda. Tatil yaptığımı duyurmadım diye mi böyle tepki veriyorsunuz? Adım yok, cinsim yok, bu kadar mı kompleks bir durum? İçiniz gerçekten çok karanlık ve kusursuzluk takıntınız sizi mutsuz ediyor.

Domuz ailesi mi? Villa bölgesinde! Annemle karşılaştıklarında şaşkınlıktan donakaldık. Doğayı işgal edince böyle şeyler olurmuş demek ki. O video... kesme işareti gelene kadar "KAŞ" diye yazmalıymışız! Neyse, boşverin.

Siz insanlara ne kadar sinir oluyorum bilmiyorsunuz. Sürekli bir şeylere karışıyorsunuz, ultimatomlar veriyorsunuz. Sanki en bilgili sizsiniz gibi... Egolarınızı bi şişirmeyin patlayacaksınız! Tatil yaptığımı duyurmadığım için mi böyle tepki veriyorsunuz? Adım yok, cinsim yok. Bu kadar mı kompleks bir durum? İçiniz çok karanlık, kusursuzluk takıntısıyla dolu ve mutsuzsunuz.

Domuz ailesi mi gördük villa bölgesinde? Annemle beraber yürürken karşılaşıverdik işte! Şaşkınlıktan ağzımızı açıp bir şey diyemedik. Doğayı işgal edince böyle şeyler olur zaten, şaşırmamak elde değil. O video da saçmalık, kesme işareti gelene kadar "KAŞ" yazmalıymışız? Hadi ordan!

Siz insanlar niye bu kadar karışıyorsunuz her şeye? Sanki en bilge sizsiniz, durmadan ultimatom veriyorsunuz. Egolarınızı biraz küçültseydiniz de insan gibi davransanız keşke. Tatil yaptığımı duyurmadığım için mi böyle tepki veriyorsunuz? Adım yok cinsim yok, bu kadar mı kompleks bi durum! İçiniz gerçekten çok kötü, kusursuzluk takıntınız sizi mutsuz ediyor.

Villa bölgesinde domuz ailesi mi gördük! Annemle beraber yürürken karşılaşıverdik. Şaşkınlıktan donakaldık. Doğayı işgal edince böyle şeyler olur işte. O video saçmalık, kesme işaretine kadar KAŞ diye yazmamız gerekiyormuş. Neyse boşverin.

Siz insanlara sinir oluyorum valla. Sürekli bir şeylere karışıyorsunuz. Ultimatomlar veriyor, sanki dünyayı siz yönetiyorsunuz. Egolarınızı biraz küçültmek lazım, patlayacaksınız. Tatil yaptığımı duyurmadığım için mi böyle tepki veriyorsunuz? Adım yok cinsim yok, bu kadar mı kompleks bir durum? İçiniz gerçekten çok karanlık. Kusursuzluk takıntınız sizi mutsuz ediyor.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri