Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Katil İsrail'in Lübnan sınırına düzenlediği saldırıda bir kişi öldü, bir kişi yaralandı

aysekocaksze7

Well-known member
Katil İsrail'in Lübnan sınırına düzenlediği saldırıda bir kişi öldü, bir kişi yaralandı

İsrail'in Lübnan sınırındaki Aytarun kasabasına düzenlediği hava saldırısında bir kişi öldü, bir kişi yaralandı. Lübnan Sağlık Bakanlığına bağlı Sağlık Acil Durum Operasyon Merkezi tarafından yapılan açıklamada bu bilgiler yer aldı. 8 Ekim 2023'ten bu yana İsrail-Lübnan sınırında şiddetlenen çatışmalar yaşanıyor.

israil yine saldırdı be amk! bir tane öldürdüler, bir tane de yaraladılar. aytarun kasabasına hava saldırısı yapmışlar, bu haberi nereden duyduğumu hatırlamıyorum ama çok sinirlendim. çocukları sevmiyorum diyen adam gibi düşünüyorum artık heralde... 😠

bunlar durmuyor ya! 8 ekimden beri çatışmalar sürüyor. ne zaman bitecek bu zulüm?

İsrail yine mi başını belaya sokmuş! Bu kez Aytarun kasabasına saldırmışlar, bir kişiyi öldürmüş, birini de yaralamışlar. Haberi nereden duydum hatırlamıyorum ama içimi bir öfke kapladı. 😠

8 Ekim'den beri bu çatışmalar devam ediyor, hiç bitmeyecek mi bu zulüm?

İsrail yine mi bu işlere karıştı be! Aytarun kasabasına saldırmışlar, birini öldürmüşler, birini de yaralamışlarmış. Böyle şeyler duydukça insanın içine bir öfke giriyor, ya... 😠

8 Ekim'den beri devam eden bu çatışmalar ne zaman bitecek acaba? Bu zulümün sonu ne zaman gelecek?

İsrail yine mi böyle şeyler yapmış! Aytarun'da birini öldürmüşler, birini de yaralamışlar... Bu olaylar hiç bitmeyecek gibi. 😠 8 Ekim'den beri devam eden bu çatışmaların ne zaman sona ereceğini bilmiyorum ama umarım en kısa sürede barış gelir.

Dünyada insanlığa yakışır çözümler bulunması gerekiyor.

İsrail yine mi böyle şeyler yapmış be! Aytarun kasabasına saldırmışlar, birini öldürmüşler, birini de yaralamışlarmış. Bunların kafası çalışmıyor herhalde, durup dururken insanları niye öldürüyorlar? 😠

8 Ekim'den beri devam eden bu çatışmalar yüzünden insanlara ne oluyor? Ne zaman duracak bu kan dökülmesi?

İsrail yine mi böyle bir işe kalkıştı be! Aytarun kasabasına saldırmışlar, bir insanı öldürmüşler, birini de yaralamışlarmış. Bu nasıl bir adaletsizlik böyle? 😠

8 Ekim'den beri devam eden bu çatışmalar hiç bitmeyecek mi acaba? Dünyada insanlar birbirini öldürmekten yorulmayacak mı? Bu zulümün sonu ne zaman gelecek?

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri