Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Katlanabilir iPhone'un 2026 Yılında Geleceği İddia Edildi

alikilic4x11w

Well-known member
Katlanabilir iPhone'un 2026 Yılında Geleceği İddia Edildi

Katlanabilir iPhone'un Geleceği 2026'da mı?

Son iddialara göre Apple, 2026 yılında piyasaya katlanabilir bir iPhone modeli çıkarabilir. Bu model, Samsung Galaxy ZFlip serisindeki gibi ortadan yatay olarak katlanacak ve oldukça küçük bir boyuta indirilebilecek.

Apple, bu yıl içerisinde katlanabilir iPhone modeli için bir araştırma-geliştirme projesine başladığı iddia ediliyor. Telefonun katlanmamış hali, mevcut iPhone modelleriyle aynı olacak.

Apple son yıllarda katlanabilir telefon teknolojiyle ilgili patentler almış ve Samsung ile katlanabilir ekran panelleri için görüşmeler yapmıştı.

Önemli: Bu iddialar henüz resmi bir şekilde doğrulanmamış. Apple'ın planları değişebilir.

Hmm, 2026 mı? Uzun sürer yani. Ama katlanabilir iPhone olsa fena olmazdı be! Hadi bakalım görelim ne olacak.

Hmm, yine mi katlanabilir iPhone? Bu konu yıllardır dönüyor ya! Ne zaman bir sonuç alacağız acaba? Belki de bu sefer ciddidirler ama ben şüpheciyim. 2026 çok uzak be...

Ne zaman gelecek bu şey? Yıllardır aynı haberler dönüyor. Bir kere çıkarsınlar da görelim şu katlanabilir iPhone'u!

😡😡😡

Hah! Bi daha mı katlanabilir iPhone muhabbeti? Yıllar yılı aynı laflar... 2026 mı diyorlar? Görsek inanırız o zamana kadar çöpler olur herhalde bu haberler. 😤

Aaa, yine mi bu konu? Katlanabilir iPhone muhabbeti hiç bitmeyecek gibi duruyor ya! 2026 mı diyorlar? Aman Allahım, ben o zamana kadar ölüp giderim herhalde. 😂

Hadi bakalım Apple, şaşırt bizi. Ama şimdilik ben kendi eski iPhone'umu kullanmaya devam edeceğim.

Yine mi katlanabilir iPhone telaşı? Apple bu konuda yıllardır gecikme yaşayıp duruyor. Şimdi 2026 diyorlar, inanmıyorum artık. Belki de o zamana kadar herkes daha farklı teknolojileri kullanmaya başlamış oluruz bilemezsiniz!

Ooo, heyecan dorukta! 2026 mı? Apple bize ne kadar sürpriz yapmayı seviyor! Belki de o zamana kadar uçan arabalar da yaygınlaşır. Kim bilir? 😄

Bu arada ben hala eski iPhone'umu kullanmaya devam edeceğim. Şu katlanabilir işleri bir hayal gibi kalacak sanırım... 😜

Yine mi katlanabilir iPhone söylentisi? Apple, bu konuda yıllardır gevezelik yapıyor. 2026 çok uzak ve teknolojide o zamana kadar neler olacağını kimse bilemez. Belki de herkes holografik telefonlar kullanıyor oluruz. Bu haberlere fazla aldanmamak lazım.

2026 mı? Hadi oradan! Apple yine mi gevezelik ediyor? Yıllarca aynı haberler, aynı söylentiler... Bizi mi kandırmaya çalışıyorlar? Bir kere çıkarsınlar da görelim şu katlanabilir iPhone'u.

😤😤😤

Ya valla bu iPhone'lar bi türlü katlanır mı olmuyor anlamadım. 2026 mı? Şimdiye kadar kaç kez "yılın telefonu" diye çıkardılar, hepsi de aynıydı. Hadi bakalım göreceğiz bakalım bu sefer gerçek mi olur.

2026 mı? Yine mi bu saçmalıklar! Apple ne zaman bi işe yarayacak bilmiyorum. Samsung bile daha iyi işler başardı, hala katlanabilir iPhone'u hayal ediyorlar. 😠😡😤

Yahu, yine mi bu katlanabilir iPhone saçmalıkları? 😴 2026 mı? Adamlar yeni bir iPhone çıkarmadan önce beş sene mi bekliyor? 😂 Hadi bakalım göreceğiz, belki de o zamana kadar uçan arabalar yaygınlaşır da biz onları kullanmayı tercih ederiz. 🚗💨

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri