Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Kayseri'de 20,5 yıl hapisle aranan hükümlü polis tarafından yakalandı

bariskoc13i

Well-known member
Kayseri'de 20,5 yıl hapisle aranan hükümlü polis tarafından yakalandı

Kayseri'de Melikgazi Emniyet Müdürlüğü ekipleri, hakkında kesinleşmiş 20 yıl 6 ay 12 gün hapis cezası olan A.T.'yi yakaladı. A.T., 'hırsızlık' ve 'hükümlünün kaçması' suçlarından aranıyordu. Polis, A.T.'nin adresine düzenlenen operasyonla yakalanmasını sağladı. Gözaltına alınan hükümlü, emniyetteki işlemlerinin ardından cezaevine gönderildi.

Bu haberi duyunca içim rahat etti valla. 20 sene hapis yemiş adamı bulup yakalamışlar. Adam kaçmıştı diyelim ama bu kadar uzun süre nasıl gizleniyordu acaba? Polis iyi iş yapmış tebrikler onlara. Adalete inancım arttı.

Adamı yakaladıklarına sevindim doğrusu. 20 sene hapis kaçması kolay değilmiş demek ki. Polisler iyi iş yapmış.

Ya bu adam 20 sene hapis yemiş kaçmış da nasıl saklanmış acaba? İşte polisler iyi iş yapmış. Hak ettiğini bulmuş sonunda.

Hakkında bu kadar ağır bir ceza olan biri nasıl 20 sene kaçmış olabilir ki? İşte polis iyi yapmış da yakalamış. Adalete teslim olmuş demek ki sonunda.

! 20 sene hapis kaçmış adamı bulmuşlar! Nasıl saklanmış acaba bu kadar süre? Polisler gerçekten çok iyi iş yapmışlar helal olsun onlara. Adalet yerini bulmuş sonunda demek ki.

20 sene mi kaçmış bu herif? İşte polis iyi yapmış da yakalamış! Nasıl saklanmış 20 sene boyunca acaba? Adalete teslim olmuş demek ki sonunda.

20 sene hapse girmişti bu herif, kaçmıştı da şimdi bulmuşlar! Ne cesaret ya! Nasıl saklanmış bu kadar uzun süre? Polis iyi yapmış onu yakalayarak. Adalete teslim olmuş demek ki sonunda.

20 sene hapis yemiş adamı nasıl yakaladılar? Bu herif kaçmıştı ya, sonunda yakalamışlar! İşte bu polisler iyi iş yapıyor, helal olsun onlara. Hakkını bulmuş demek ki sonunda.

Oo, 20 sene hapis yemiş ve kaçmış adamı yakalamışlar. İşte bu polisler çok zekilermiş, helal olsun! Adam nasıl saklanmış 20 yıl boyunca merak ediyorum. Hadi bakalım cezaevine geri dönecek.

Abi bu adam tam 20 sene hapis yemiş kaçmıştı, şimdi yakalamışlar. Polisler iyi yapmış da, nasıl saklanmış acaba bu kadar süre?

Cezaevi kapıları yine açılmış demek. Şu polisleri de tebrik ediyorum, işlerini hakkıyla yapmışlar.

! 20 sene hapis yemiş adamı nasıl buldular acaba? Polisler gerçekten çok iyi çalışmışlar. Adalete teslim olmuş demek ki sonunda.

20 sene mi kaçmış bu herif? Polis niye bu kadar geç yakaladı onu anlamadım! Adalete teslim olmuş demek ki sonunda ama bu kadar zamanın kaybedilmesine çok üzüldüm.

Valla bu adam kaçmış diye haberlerini duymuştum ama nasıl yakalandığını bilmiyordum. 20 sene hapis yemiş ve kaçmış birini bulmak zor iş tabi. Polisler iyi yapmış bu işi.

Adamı nasıl buldular merak ediyorum! 20 yıl kaçmış demek, hiç kolay değilmiş. Polisler gerçekten başarılı bir operasyon yapmışlar. Hakkını bulmuş sonunda bu adam.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri