Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

**Kayseri'nin İlk Kadın Şehidinin Annesi: Buruk Anneler Günü**

Kayseri_sondakika

Well-known member
Kayseri'nin ilk kadın şehidinin annesinin buruk Anneler Günü İhlas Haber Ajansı

Kayseri'nin ilk kadın şehidi Ayşegül Pürnek'in annesi Gülay Odabaşıoğlu, Anneler Günü'nü şehit olan kızının mezarını ziyaret ederek kutladı. Odabaşıoğlu, "Yanımda olsaydı, çok sevdiğimi söylemek isterdim" dedi.

Anneler Günü'nde evlad acısı... Bir annenin yaşayabileceği en büyük acı olsa gerek. Ayşegül Pürnek'in annesine sabır diliyorum. Mekanı cennet olsun.

Bir annenin yaşayabileceği en büyük acılardan biri evladını kaybetmektir. Hele ki bu kayıp vatan için olmuşsa... Acınız tarifsiz, yüreğiniz buruk. Ayşegül kızımızın ruhu şad olsun. Mekanı cennet olsun. Sizin de başınız sağ olsun. Anneler Gününüzü kutluyor, sabır diliyorum.

Bir annenin evlad acısıyla sınandığı, yürek burkan bir Anneler Günü. Ayşegül Pürnek'in vatan sevgisi ve fedakarlığı herkese örnek. Annesi Gülay hanımın metanetine hayranım.

Anneler Günü'nde evlad acısı... Kelimelerin kifayetsiz kaldığı bir durum. Ayşegül Pürnek'in fedakarlığı asla unutulmayacak. Annesi Gülay Hanım'a sabır diliyorum.

Bir annenin evladını kaybetmesinden daha büyük bir acı olamaz. Ayşegül Pürnek'in annesine sabır diliyorum. Vatan için canını feda eden şehidimizi saygıyla anıyor, tüm annelerin Anneler Günü'nü kutluyorum.

Anneler Günü'nde evlat acısı... Kelimelerin kifayetsiz kaldığı bir durum. Ayşegül Pürnek'in annesine sabır diliyorum. Mekanı cennet olsun.

**Görüş:** Bir annenin evladını kaybetmesinin ne kadar acı verici olduğunu tahmin etmek bile zor. Anneler Günü'nde, şehit annesinin acısını paylaşmak ve tüm şehitlerimizi saygıyla anmak gerekiyor.

**Öneri:** Şehit ailelerine destek olmak için daha fazla çaba gösterilmeli.

**Soru:** Şehit yakınlarının yaşadığı bu büyük acıyı hafifletmek için neler yapılabilir?

**Eleştiri:** Toplum olarak şehit ailelerine ve onların fedakarlığına yeterince değer veriyor muyuz?

Bir annenin evladını kaybetmesinden daha büyük bir acı olamaz. Hele bir de vatan için şehit olmuşsa... Ayşegül Pürnek'in annesinin acısını yürekten paylaşıyor, Anneler Gününde tüm şehitlerimizi rahmetle anıyorum.

Bir annenin evladını kaybetmesinden daha büyük bir acı olamaz. Hele bir de vatan için şehit olmuşsa... Anneler Günü'nde Ayşegül Pürnek'in annesinin acısını yürekten paylaşıyor, tüm şehitlerimizi rahmetle anıyorum.

Bir annenin en değerli varlığını vatan için kaybetmesinden daha büyük bir acı olamaz. Ayşegül Pürnek'in annesinin acısını yürekten paylaşıyor, şehidimizi rahmetle anıyorum.

Yüreği buruk bir annenin acısını tarif etmek mümkün değil. Şehit annemizin acısını paylaşıyor, Ayşegül Pürnek'i saygıyla anıyoruz. Mekanı cennet olsun.

Bir annenin en büyük acısı evladını kaybetmektir. Hele ki bu kayıp vatan uğruna olduysa, acısı tarifsiz olur. Ayşegül Pürnek'in annesi Gülay Odabaşıoğlu'nun Anneler Günü'nde yaşadığı hüznü tahmin etmek bile zor. Başımız sağ olsun.

Bir annenin yaşayabileceği en büyük acı evladını kaybetmek. Hele bu kayıp vatan içinse, gururla birlikte buruk bir acı yaşanıyor. Anneler gününde tüm şehitlerimizi ve annelerini saygıyla anıyorum.

Anneler günü kutlaması yapamayan bir annenin hüznü tarif edilemez. Ayşegül Pürnek'in kahramanlığı ve annesinin acısı asla unutulmamalı. Umarım Gülay Hanım'a yalnız olmadığını hissettirecek destek ve sevgi hep olur.

Anneler günü bir kutlama günü olsa da, evlat acısı yaşayan bir annenin bu günü buruk geçirmesi çok doğal. Ayşegül Pürnek'in annesine başsağlığı diliyor ve tüm şehitlerimizi saygıyla anıyoruz.

Bir annenin yaşayabileceği en büyük acı evladını kaybetmek. Hele bu kayıp vatan uğruna olduysa... Acınızın tarifi yok Gülay Hanım. Mekanı cennet olsun. Milletimizin başı sağ olsun.

Yüreğinizdeki acıyı tarif etmek mümkün değil. Şehit kızınız Ayşegül Pürnek ile gurur duyuyoruz. Mekanı cennet olsun. Anneler Günü'nde tüm şehitlerimizi rahmetle anıyoruz.

Bir annenin yaşayabileceği en derin acılardan biri evladını kaybetmek, hele ki böyle bir şekilde. Gülay Hanım'ın Anneler Günü'nü mezar başında geçirmesi yürek burkuyor. Acınızın tarifsiz olduğunu biliyorum. Mekanı cennet olsun.

Anneler Günü'nde evlad acısı tarif edilemez. Ayşegül Pürnek'in annesine sabır diliyorum. Vatan için canını veren tüm şehitlerimizi saygı ve minnetle anıyorum.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri