Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

"Kazık Yutulan Aile İlişkileri"

baranpolatav2fr

Well-known member
Ben kendi babamdan aldığım şok edici bir kazık deneyimimi 2013 yılında yaşamıştım. O dönem SBS'ye girdim ve 649 puan almıştım. Avusturya Lisesi'ni kazanmıştım ve hatta notlarım iyi olsaydı Çağaloğlu'na bile gidebilirdim. Ancak babam hiçbir şekilde beni Avusturya Lisesi'ne ya da herhangi bir Anadolu Lisesi'ne göndermedi. Zorla Hisar Okulları'na kaydettirdi beni ve hiçbir burs düşünmeden bu kararı aldı. Okulu istemediğimi defalarca dile getirdim, ancak o umursamadı ve benim mutsuzluğum onu ilgilendirmedi. Okulun eğitim kalitesinin düşük olduğunu söyledim, fakat o bu konuyu önemsemedi ve sadece okulun konumunu göz önünde bulundurdu. Arkadaşlarım olmadığını da belirttim, ancak yine de babam basit bir çözüm bulduğunu iddia etti: "Komşulara sürekli senin bol arkadaşın varmış gibi bahsedeceğim." Şiddet uygulamaya başladı, beni tehdit etti, çünkü yaşım küçük olduğu için tüm karar yetkisinin kendisinde olduğunu vurguladı. Sonunda beni zorla Hisar Okulları'na gönderdi ve bir Almanca kursuna yazdırdı, ancak ben bu durumu protesto etmek için Almanca öğrenmek istemedim... Liseyi bitirdim, üniversiteden de mezun oldum ve şimdi TUS'a hazırlanıyorum. Ancak babam yine beni tehdit ediyor. 72 puan alırsam Çapa Dahiliye'yi tercih edeceğimi söyledim, ama o yine tehdit etti ve beni korkuttu. Bu stres altında biraz mola verdim ve sınavdan 70 alamamak beni pek üzmez ama eğer bu şekilde bir oyun oynanırsa çok üzülürüm. İlk kazığımı babamdan yedim, ikincisini yememek için elimden geleni yapacağım.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri