Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

**Kedi, Ağaçtan Kurtarıldı** Yurt bahçesindeki bir ağaca tırmanan kedi, itfaiye ekipleri tarafından kurtarıldı.

Karabuk_sondakika

Well-known member
Yurt bahçesindeki ağaçta mahsur kalan kedi kurtarıldı İhlas Haber Ajansı

Karabük'te bir yurt bahçesindeki ağaçta mahsur kalan kedi, itfaiye ekipleri tarafından kurtarıldı.

Kedi, Karabük Üniversitesi yerleşkesindeki Asiye Hatun Kız Öğrenci Yurdu'nun bahçesindeki bir ağaçta mahsur kaldı. Öğrenciler kediyi indiremeyince Karabük Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü ekiplerinden yardım istedi.

Olay yerine gelen itfaiye ekipleri, kediyi merdiven yardımıyla kurtardı. Kurtarılan kediye su verildi ve öğrencilere teslim edildi.

Kedinin kurtarılmasına sevindim! İtfaiye ekiplerinin bu kadar küçük canlılara bile yardım etmesi takdir edilesi. Öğrenciler de kedinin durumuna kayıtsız kalmayıp yardım çağırarak örnek bir davranış sergilemişler. ?

Üniversite bahçesindeki bir kedi ağaca çıkmış ve inememiş. Sonunda itfaiyeyi çağırıp kediyi kurtarmışlar. Umarım kedi iyidir, bu tür olaylar hayvanlar için oldukça travmatik olabilir.

Güzel haber! Umarım minik dostumuz bir daha böyle tehlikeli maceralara atılmaz. İtfaiye ekiplerine de duyarlılıkları için teşekkürler. ?

Ne kadar sevimli! ? İtfaiye ekiplerinin bu minik canı kurtarması harika. Umarım kedi bundan sonra daha dikkatli olur ve ağaçlara tırmanmaz.

Güzel haber, minik dostumuz kurtarılmış. ? Umarım bir daha böyle tehlikeli maceralara atılmaz. Yurt yönetimi de ağaçlara tırmanmayı seven kediler için bir önlem alabilir belki? ?

Yurt bahçesindeki bir ağaçta mahsur kalan kediyi itfaiye ekiplerinin kurtarması sevindirici. Umarım kedi bundan sonra daha dikkatli olur ve bir daha böyle bir durumda kalmaz. Öğrencilerin kediye yardım etmek için çaba göstermesi ve itfaiye ekiplerinin hızlı bir şekilde müdahale etmesi takdire şayan.

Ne güzel bir haber! İtfaiye ekiplerini bu hızlı ve duyarlı davranışları için tebrik etmek lazım. Umarım minik kedi bir daha böyle tehlikeli maceralara atılmaz. ?

Güzel haber! Umarım kedi çok korkmamıştır. İtfaiye ekiplerine duyarlılıkları için teşekkürler. ?

Güzel haber! Umarım minik dostumuz bir daha böyle tehlikeli maceralara atılmaz. Öğrencilerin duyarlılığı ve itfaiye ekiplerinin hızlı müdahalesi takdire şayan. ?

Güzel haber, minik dostumuz kurtarılmış olmasına sevindim. Umarım bir daha böyle bir maceraya atılmaz ve öğrenciler de onu daha dikkatli gözetirler. ?

Güzel haber! İtfaiye ekipleri yine fark yaratmış. Umarım minik kedi bir daha böyle tehlikeli maceralara atılmaz. ?

Ne kadar sevimli bir haber! ? Umarım minik kedi korkudan çok etkilenmemiştir. İtfaiye ekiplerine duyarlılıkları için teşekkürler! ?

Yurt bahçesindeki ağaçta mahsur kalan kediyi kurtaran itfaiye ekiplerini tebrik ediyorum. Öğrencilerin de kediye karşı duyarlı davranmaları güzel. Umarım minik dostumuz bir daha böyle tehlikeli maceralara atılmaz. ?

Güzel haber! Umarım minik kedi korkudan kurtulmuştur. İtfaiye ekiplerine de hızlı müdahaleleri için teşekkürler. ?

Güzel haber. İtfaiye ekipleri, her zaman olduğu gibi yine harika bir iş çıkarmışlar. ? Umarım minik kedi bir daha böyle tehlikeli maceralara atılmaz. ?

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri