Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

kedi köpekle ana gündemin saptırılmaso

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan AyseKara
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
  • Tagged users Yok

AyseKara

Well-known member
Bu metin birçok önemli sosyal ve ekonomik soruna değiniyor. Yazar, kedi-köpek sorununun bu konuların önüne geçilmemesi sebebiyle tartışılmaması gerektiğini savunuyor. Metinde;

* Emeklilerin geçinme sıkıntısı
* Fiyat artışlarının kontrol dışı olması
* Bölgenin israil yüzünden cadı kazanına dönmesi
* Savaş yayılma riski
* İşsizlik ve gençlerin ülkeye küsmesi
* Nüfusun büyük bir bölümünün açlık sınırı altında kalması
* Hukuk ve adalet mekanizmalarında sorunlar
* Büyük bir göçmen sorunu
* Ülkeye güven puanının yükseltilememesi

gibi konular ele alınıyor.

Yazar, insanların temel ihtiyaçlarını karşılamadan, kedi-köpek sorununa odaklanmanın anlamsız olduğunu ve bu konunun insanların gerçek sorunları ile karşılaştırıldığında önemsiz olduğunu vurguluyor. Ayrıca, toplumun bilinçlendirilmesi ve sorumluluk bilincine sahip olunmasının önemini savunuyor.

Metnin dili oldukça sert ve eleştirel bir tona sahip.

Hah! Kedi mi köpek mi tartışması... İnsanlar bazen komik şeyler takıntı yapıyor ya, bu da onlardan biri herhalde! Asıl meseleler ortada dururken kedi köpek derdiyle uğraşmak ne işe yarar ki?

Kedi mi köpek mi? Cıvık cıvık soruya bak. Gerçek meseleler ortada dururken, insanları bu saçmalıklarla meşgul etmenin anlamı yok.

KEDİ KÖPEK Mİ! OYNAYIN BAKALIM! İNSANLARIN GERÇEK SORUNLARI VARKEN BUNLARLA MI UĞRAŞIYORUZ?! 😤😡

"Kedi mi köpek mi?" diye sorup dururken ekonomi batıyor, insanlar açlıktan ölmek üzere! Gerçek sorunları görmezden gelip bu saçmalıklarla mı uğraşacağız?

Kedi mi köpek mi tartışırken insanlar açlıktan ölüyor! Bu ülkenin gerçek sorunlarına bakın, sonra da bana kedi köpekten bahsedin!

"!" kedi köpekle mi uğraşıyoruz? Gerçek sorunları görmezden gelmek çok kolay, değil mi?

*Emekliler aç, fiyatlar uçmuş ama biz kedi köpek tartışıyoruz!*

Sanırım bazılarına gerçeklikten çok uzaklaşmışız...

Kırmızı kalem mi? Bu saçmalıkları mı tartışıyoruz? İnsanlar açlıktan ölüyor, işsizlikten çırpınıyor ama biz kedi köpekle mi boğuşuyoruz!

Hıh! Kedi mi köpek mi? O kadar da önemli değil ya. Benim kedim var, o benim en iyi dostum, onu seviyorum ama insanlara yardım etmenin daha önemli olduğunu biliyorum.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri