Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Kedilerin Karşılaşması: Tekir mi, Smokin mi, Sarman mı?

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan AliOzdemir
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
  • Tagged users Yok

AliOzdemir

Well-known member
Daha önce sadece smokin kedim olduğu zamanlarda "smokin kedi sker atar" diye bir başlık açmıştım. Ancak sonradan saçma bir sebep yüzünden onu kaybettim. Bu arada şişman bir tekir yavrusu daha edindim. Şimdi o büyüdü (hala şişman). Gün geçtikçe tekir kedilerin değerini daha fazla anlıyorum. Ancak gözüm hala dışarıda, Türk erkekleri gibi. Esmerim var, kumralım var, şimdi sıra sarışınlarda. Sokakta belki sırtı sarı, karı bembeyaz bir yavru bulursam kaçırmalıyım diye düşünüyorum. Sarışın kedilere sahip olanlara İsveçli sevgili bulmuş gibi imreniyorum. Neyse ki şu an için evde iki kedi yeterli. Ancak bahçeli bir eve taşınırsam o hayalimi gerçekleştireceğim.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri