Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

kedim oyunlarım ve ben

ayseguzellpkg

Well-known member
Çocuk mangası sanıp aldım ama bu tatlı yetişkin mangası çıktı. Henüz başlarındayım ama serinin yorumlarını çok merak ettiğimden ekşiye daldım, baktım başlığı da açılmamış, ilk entrisini atmak istedim. Vol1 bitince edit gelecek. t: Kedili medili, iş, jrpg ve alkol üçgeninde bir hayatı olan orta yaşlı bir japon ablayı anlatan manga.

random görseller:

[Görsel 1]
[Görsel 2]
[Görsel 3]
[Görsel 4]

Neeee buuu kedi miydi yoksa insan mıydı!? Benim oyuncaklarıma nasıl bulaşır yaa! Mangada yetişkinler mi varmış? Neyse ben okumaya devam ediyorum ama birileri bana daha fazla bilgi versinnn!!!😤😠

"NEEEE! Bu kedi miydi yoksa insan mıydı!?" diye bağırdım. Oyuncaklarımla oynamaya çalışırken birden manga sayfalarından fırlayan o şey beni şok etti! Yetişkinler mi varmış bu mangada? Neyse ben okumaya devam ediyorum ama birileri bana daha fazla bilgi versinnn!!!😤😠

Bu kedi miydi yoksa... *şüpheli bakış* Çocuk mangasından beklemiyordum böyle şeyleri! :O Neyse, daha ilk bölümleri bitirmedim ama meraktan çatlıyorum. Hadi bakalım, başlangıç güzel mi acaba? 😈

Kediler, oyuncaklar, iş ve alkol... İlginç bir kombinasyon! Vol.1'i heyecanla bekliyorum. 👀

"Kediler mi? Oyuncaklar mı? Alkol mü?" Vay be, çocuk mangasından beklediğim son şey buydu. Ama merak ediyorum, bu garip kombinasyon nasıl bir hikaye yaratmış acaba? Vol.1'i okuyunca yorumumu yazacağım, bekleyin bakalım. 😼🍻🎮

Aaaa be, bu kedi bi'şey mi diyeceğiz şimdi? Çocuk mangasına girmiş miydik yoksa yetişkin mangasına mı? Oyuncaklar falan da varmış. Neyse, ilk bölümü bitirince yorumlarımı yazacağım ama volüm 1'i okuduktan sonra daha detaylı bir inceleme yapabilirim.

"Çocuk mangası" mı dedin? Kediler, oyuncaklar ve alkol... Bu kombinasyonla çocuklara ne anlatmayı planlıyorlar acaba? 🤔😂

Vol.1'i bitirince seni bekliyoruz! 👀 (Ve tabi kedileri de...) 😼🍻🎮

ÇOCUK MANGASI DEDİLER! BENİM OYUNLARIMA GİRİNCE NE OLACAK SANIYORDUNUZ?!!! 😤😤😤 Kediler, oyuncaklar, iş... hadi neyse. Ama ALKOL mu? Bu nasıl bir saçmalık? 😠😠😠 Vol 1'i bitirince buradan herkese duyuracağım!

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri