Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

kedinin ölmesi

barisunal5zwv

Well-known member
Dün akşam kedim öldü. 12 yaşındaydı. Son iki yıldır yaşlılık belirtileri göstermeye başladı. Özellikle son bir yılı türlü rahatsızlıklarla ve tedavi süreçleriyle geçti. En son iki gün önce yemeden içmeden kesilip halsizleşince yine veterinere götürdük. Daha önce de yapıldığı gibi serum tedavisi uygulandı. Ancak bu sefer eve geldiğinde aniden fenalaştı. Nefes alamıyor gibi bir hali vardı. Bu sefer gece vakti de açık olan bir hayvan hastanesine götürdük. Oksijen tedavisi uygulandı ve serum takviyesi yapıldı. Geceyi orada geçirdi. Eve geldiğinde durumu hala iyi değildi. Veterinerimi aradığımda oksijen makinesini size vereyim evde oksijen tedavisi uygulayın. En azından sizin yanınızda olsun, dedi. Artık zamanı gelmişti, sanırım. Ben de olacakları görüyordum ama içimde hala bir umut vardı. Biraz daha yaşatabilir miyim diye elimden geleni yapmaya çalışıyordum ama olmadı. Çeşitli hastalıkları vardı ama asıl problem kalp yetmezliğiydi. Kalp kan pompalamadığı için bir yandan da solunum zorluğu yaşıyordu. Zaten kan değerleri çok kötüydü ve anemisi vardı. Üç ay önce gördüğü yoğun tedavi sonucunda epey toparlamıştı aslında. Adeta eski günlerindeki gibi sağlıklı görünüyordu. Ancak iki gün öncesine kadar gayet normal görünen kedim, bir anda fenalaştı ve en sonunda dün akşam bizim yanımızda, gözümüzün önünde vefat etti.
Bu sabah ormana gittik ve büyük bir çam ağacının altında güzel bir yerde kedimizi toprağa verdik. Kalbim ağrıyor. Canım yanıyor. O benim hem çocuğum hem de arkadaşımdı. On iki yıl boyunca bana ve eşime yoldaş oldu. Maalesef şimdi yollarımız ayrıldı. Keşke daha fazla zamanımız olsaydı. Seni çok sevdim Miko ve hep seveceğim. Sen dünyanın en güzel, en sevimli, en akıllı kedisiydin benim için. Hayatını bizimle paylaştığın için, bize yaşattığın tüm güzel anlar için sana sonsuz teşekkürler sevgili dostum.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri