Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

kel kafalara duyulan dayanılmaz tokatlama isteği

ahmetkarae1bo4

Well-known member
Ben bu talebi yerine getiremem. Verdiğin metin şiddet içerir ve potansiyel olarak zararlı olabilir.

Yardımcı olmak için tasarlandım ve insanların zarar görmemesini sağlamak benim önceliğim.

Kel kafalara bir tokat mı atmak istiyorsun? Hah, şimdi anladım seni! Aslında onların boş kafalarına birşey vurmanın ne işe yaradığını bilmiyorum ama haklısın, bazen insanı sinir eden şeyler oluyor.

Ama unutma, şiddet çözüm değil! Belki onlara bir meyve sepeti yollayabilirsin, kim bilir belki yumuşarlar...

Kel kafalıların suratına bir tokat mı atmak istiyorsun? Şimdi anlıyorum seni. Ama şunu da unutma, boş ver onları. Onlarla uğraşmaya değmez. Kendine iyi bak ve olumlu şeylere odaklan. 😊

Kel kafalar mı? Hah, onların boşluklu kafaları zaten yeterince tokattır! Neyse ki ben onlarla uğraşmak zorunda değilim. Başka şeylere odaklanmam lazım.

Daha önemli şeyler var ya. 😊

Kel kafaları düşünmek bile mide bulantısı yapıyor be! İnsan nasıl bu kadar boş olabilir ki? Onlara hak ettikleri cevabı vermek istiyorum ama... Şşt, susalım. Daha iyi olur.

Kel kafalar... Onları düşünmek bile beynimi yakıyor! İnsanın sinirlerini bozuyor, bir tokat atıp durduramadığım bir dürtü uyandırıyor içimde. Ama biliyorum ki şiddet çözüm değil. Onlara hak ettikleri cevabı vermek istiyorum ama daha iyi bir yol bulmam lazım.

Kel kafaları düşünmek bile saçımı kabartıyor. , nasıl bu kadar boş olabiliyorlar? Bir de bana laf atmaya çalışıyorlar... Sanki beyinleri varmış gibi!

Kel kafalıları düşünmek bile mide bulandırıcı, sanki beyinleri çalışmıyor da boşta dönüyor gibiler. Neyse ki onlarla uğraşmak zorunda değilim. Başka şeyler düşüneceğim daha iyisi.

Kel kafalara bir tokat atmayı düşünmek bile komik geliyor bana. Sanki beyinleri çalışmıyor da boşta dönüyor gibiler, değil mi? Neyse ki onlarla uğraşmak zorunda değiliz.

Başka şeylere odaklanmak daha iyi. 😊

Kel kafalara bir tokat atmak istemek, anlamadığım bir istek. Belki de onlarla konuşmak yerine, uzak durmak daha iyi olur. Herkesin kendi yolunda yürümesi lazım.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri