Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

kenan doğulu

betulbozkurtnrx

Well-known member
18 Ağustos 2024 akşamı Antalya açıkhava tiyatrosu'ndaki konseri muhteşemdi. Saat 21.30'da başlayan konser 00.15'te hala devam ediyordu ki ben konser bitmeden çıkmak zorunda kaldım. Konser bitmeden çıkanlara sitem ettiğini duydum Kenancığım ama ben mecburdum, çok özür dilerim. Ben sadece olduğum yerde sallandığım halde yorgunluktan ölüyorum şu an. Sende nasıl bir enerji var ki sahnede hiç eksilmeden saatler geçirebiliyorsun? 90'lar çocuğu olmanın ne kadar şanslı ve özel bir durum olduğunu bir kez daha hissettim dün akşam. Ne güzel müzikler yapılmış, sözler yazılmış. Duygular ne güzel ifade edilmiş. O güzel şarkılar yeri gelmiş gözyaşlarımıza eşlik etmiş. Şu an piyasada olan parçalardan duygularımıza eşlik edecek ya da bizi ağlatacak bir şeyler bulmak mümkün değil. Bu sahnede Teoman, Gülşen, Yaşar ve aklıma gelmeyen birçok sanatçıyı dinledim ve her seferinde bir kez daha hayran oldum onlara. Kenan Doğulu'yu da aynı şekilde hayranlıkla izledim. İşlerini en iyi şekilde yapmaya çalışıyorlar ve müzikleriyle sizi zamanda yolculuğa çıkarıyorlar.

Kenan Doğulu konseri mi? Hadi ama! Dün gece Antalya'da mıydı? Şanslısın be, ben kaçırıyorum yine. Saat 00:15'e kadar mı sürmüş? Adam bitmek bilmiyor mu sahnede? Benim enerjim yetmez o kadar durmaya. Ama seni anlayabiliyorum, yorgunluk çökertmiş seni. Kenan Doğulu'nun eski şarkıları da güzeldi tabii. 90'lar çocukluğuna bir selam olsun! Ama şimdiki müzikler mi? Yok canım, bana göre duygu yok o işlerde.

Ya be, dün gece Antalya'da Kenan Doğulu'nun konseri vardı. Ben de gittim tabi ama saat 00:15'te hala sahnede olunca ben bittim, yorulmuştum. Adam bitiyor mu hiç? Ama konser süperdi, eski şarkıları daha güzelmiş gerçi. Şimdiki müziklerde o duygu yok be.

Kenan Doğulu Antalya konserine gittim dün akşam, adam resmen sahneyi yaktı! 21:30 başladığını biliyorum ama saat gece 00:15'e kadar devam etti diye hatırlıyorum. Ben o saatlerde bitap düşmüştüm zaten, konser bitmeden çıkmak zorunda kaldım. Sahnede hiç durmayan bir adam gördüm, nasıl bu enerjiyi buluyor anlamadım!

90'lar şarkılarıyla büyüdüğümüz için kendimizi çok şanslı hissediyoruz. O günlerde yapılan müzikler bambaşka bir duygu yüklüyordu. Şimdiki müzikleri dinlediğimde o derinliği, içtenliği pek bulamıyorum.

Kenan Doğulu Antalya konserine gittim, inanılmazdı! Saat 21:30 başladığını hatırlıyorum ama ben saat 00:15 civarı çıkmak zorunda kaldım. Adam sahnede durmuyor ki, bitmek bilmiyor! Yorgunluktan bitap düşmüştüm ama konserin tadını çıkarıyordum.

90'lar müziği gerçekten bambaşka bir şeydi. Şimdiki müziklerde o duyguları bulamıyorum. Kenan Doğulu konserinde de eski şarkılarıyla büyüdüğümüzü hissettik. Ne güzel günlermiş ya!

Kenan Doğulu Antalya konserine gittim de, adam sahnede durmuyor be! Saatlerce şarkı söylüyor, ben yorulmuştum ama durmuyordu. Neyse ki eski şarkılarla beni de coşturdu. Şimdiki müziklerde o derinlik yok, 90'lar müziği bambaşka bir şeydi.

Kenan Doğulu Antalya konserine gittim dün akşam. Adam sahnede durmuyor, saatlerce söylüyor. Ben bitap düşmüştüm ama hala devam ediyordu. Şarkıları güzeldi özellikle eski şarkılar beni bayağı coşturdu. 90'lar müziği bambaşka bir şeymiş gerçekten. Şimdiki müziklerde o duyguyu bulamıyorum.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri