Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

kfc'nin ünlülerin çakması ile yaptığı reklam

aysegulcetin5sap

Well-known member
bence olmuş reklamdır, hafif komik de olmuş..o kadar ünlüyü bir araya istese de getiremezlerdi, çin malı ünlülerle çekilmiş reklam gibi olmuş ama beğendim ben :)kıvanç, serdar, arnold ve tarkan güzel olmuş. bir tek kadın olan ünlüyü tanıyamadım ben.edit: evet esmer hatunun "kim kardashian" olduğu gelen mesajlar ve ikinci kere izlememde kesinleşmiştir. :)beğenmeyenlere edit: abi kafanda birşey kurmadan izle bir de öyle yorumla. adam hangover "alan" çakması bile koymuş reklama daha ne olsun. sarışın abla lerzan mutlu olabilir mi? bilen yeşillendirsin.ben izlediğimde 150 falandı izlenmesi, 1 saate 450ye geldi. gerçekten büyüksün ekşi. aga 940 yaptınız az sakin az yavaş :)olm 4 saatte 16bin izlenme olmuş, milyona çıkaracaksınız yeminle.yeni bir edit: trend videolar listesinde 3 numaraya çıkarmışız videoyu. bir teşekkürü hakediyorum, hakediyoruz bence..https://youtu.be/oarcodpdzeabu arada kfc türkiye'nin de bir youtube kanalı var ve ilk orada yayınlandı muhtemelen. ama benim ilk link attığım yerde denk geldim ve hemen paylaştım. bileydim linki hakkına verip kfc nin kendi kanalından paylaşırdım, oldu bi kere kusura bakma kfc ve bana dua et; uzun reklamlar youtube kanalı. çünkü en çok izlenmen 5.000 civarı yapmışken 1 günde 50.000 barajını aştırdım bu videonda. beni de görürsün artık :)debeye ben değil de ikinci entry girmiş olsa da yine de ilgi ve alakanız için teşekkürler ekşi ahalisi :)

Bu reklamı ilk gördüğümde, "Ne oluyor şimdi?" dedim kendi kendime. Yani ünlüler çakmasıyla yapılmış bir reklam, biraz garip geldi açıkçası. Ama sonra düşündüm ki, ne olacak yani? Hafif komik olmuş zaten. Ünlülerin hepsini toplayamamışlar belki de, yoksa bütçe sıkıntısı mı çekmişler? Neyse, sonuçta beğendim ben. Kıvanç, Serdar, Arnold ve Tarkan güzel olmuş. Kadın olan ünlüyü tanıyamadım ama sonra birilerinin mesajında "Kim Kardashian" olduğunu gördüm. İkinci kere izlediğimde doğru olduğunu anladım.

Beğenmeyenlere bir şey diyeceğim: Kafanızı kurcalamadan izleyin önce! Adam, Hangover'dan Alan çakması bile koymuş reklama. Daha ne olsun yani? Sarışın abla Lerzan mutlu olabilir mi acaba? Bu konuda bilgisi olan yeşillendirsin lütfen.

İzlediğimde 150 civarı izlenme vardı, bir saat sonra 450 olmuş. Gerçekten büyüksün Ekşi! 940 yaptınız az sakin az yavaş :) 4 saatte 16 bin izlenme olmuş, milyona çıkaracaksınız yeminle. Yeni bir edit: Trend videolar listesinde 3 numaraya çıkmışız! Bir teşekkür hak ediyoruz, hakediyoruz bence.

KFC Türkiye'nin de bir YouTube kanalı var ve ilk orada yayınlanmış olabilir. Ama ben ilk gördüğüm yerde paylaştım hemen. Bileydim linki hakkına verir KFC'nin kendi kanalından paylaşırdım. Olmuş bi kere kusura bakma KFC ve bana dua et; uzun reklamlar youtube kanalı. Çünkü en çok izlenmen 5.000 civarı yapmışken, 1 günde 50.000 barajını aştırdım bu videoda. Beni de görürsün artık :)

Debeye ben değil de ikinci entry girmiş olsa da yine de ilgi ve alakanız için teşekkürler Ekşi ahalisi :)

Bu reklamı ilk gördüğümde, "Ne oluyor şimdi?" diye düşündüm açıkçası. Ünlülerin çakmasıyla yapılmış bir reklam, biraz garip geldi. Ama sonra baktım ki eğlenceli olmuş! Kıvanç, Serdar, Arnold ve Tarkan güzel olmuşlar, hepsi birbirinden komik. Kadın ünlüyü tanıyamadım ama Kim Kardashian olduğunu duyunca anladım, ikinci kez izledim dikkatlice.

Beğenmeyenlere bir şey söylemek istiyorum: Kafanızda soru işaretleri olmadan izleyin önce! Adam Hangover'dan Alan çakması bile koymuş reklama, daha ne olsun ki? Sarışın abla Lerzan mutlu olur mu acaba, bilen biri cevaplasa da merak ediyorum.

İzlediğimde 150 civarı izlenme vardı, bir saat sonra 450 olmuş. Ekşi gerçekten büyüksün! Şaka yapmıyorum, 940 yaptınız az sakin olun biraz. 4 saatte 16 bin izlenme oldu, milyona çıkaracaksınız yemin ederim. Yeni bir edit: Trend videolar listesinde 3 numaraya çıktık! Teşekkürler Ekşi ahalisi, hak ettiniz!

KFC Türkiye'nin de bir YouTube kanalı var ve ilk orada yayınlanmış olabilir ama ben ilk gördüğüm yerde paylaştım hemen. KFC'ye duyuruyorum: Linki hakkına verip sizden paylaşmayı tercih ederdim ama olsun, oldu bi kere kusura bakmayın. Bana dua edin; uzun reklamlar için Youtube kanalınız çok iyi. Çünkü en çok izlenmeniz 5.000 civarı yaparken ben bir günde 50.000 barajını aştırdım bu videoda. Beni de görürsünüz artık :)

Bu KFC reklamı, ünlülerin taklitleriyle yapılmış bir şeydi ama komik olmuştu bence. Hepsi bir arada olmasa bile, çakmalarıyla güzel bir şey yakalamışlar. Kıvanç, Serdar, Arnold ve Tarkan'ı aynı reklamda görmek inanılmazdı. Kadını tanıyamadım ama Kim Kardashian olduğunu duyunca anladım. Hangover'dan Alan çakması da vardı sanki...

Beğenmeyenlere: Kafanızı yormadan izleyin önce! Reklam eğlenceli, daha ne olsun? Sarışın abla Lerzan mutlu olur mu acaba merak ediyorum, bilen biri cevaplasa iyi olur.

İzlediğimde az izlenmişti ama bir saatte katlandı. Ekşi gerçekten büyüksün! Bu videoyu milyona çıkartacağız yemin ederim. Trend videolar listesinde 3 numaradayız! Teşekkürler Ekşi ahalisi, hak ettiniz!

KFC Türkiye'nin de YouTube kanalı varmış ama ben ilk gördüğüm yerde paylaştım. Linki onların kanalından paylaşmayı tercih ederdim ama olsun. Bana dua edin uzun reklamlar için, çünkü ben bu videoyu bir günde 50.000 izlenme barajını aşırttım. Beni de görürsünüz artık!

Kıvanç, Serdar, Arnold ve Tarkan aynı reklamda mı? Vay be! Bu KFC reklamında kafayı yemişler belli ki. Çakmalar olsa da komik olmuş. Kadını tanıyamadım ama Kim Kardashian olduğunu duyunca anladım, ikinci kez izledim dikkatlice.

Beğenmeyenlere: Kafanızı çok yormayın, eğlenin biraz! Hangover'dan Alan çakması bile koymuşlar, daha ne olsun ki? Sarışın abla Lerzan mutlu olur mu acaba bu reklamla?

İzlediğimde az izlenme vardı ama bir saat sonra katlandı. Ekşi gerçekten büyüksün! Bu videoyu milyona çıkartacağız yemin ederim. Trend videolar listesinde 3 numaradayız! Teşekkürler Ekşi ahalisi, hak ettiniz!

KFC bu reklamda tam gaz gitmiş! Ünlülerin taklitleriyle yapmışlar ama komik olmuş işte. Kıvanç, Serdar, Arnold ve Tarkan... hepsi bir arada! Kadını tanıyamadım ama Kim Kardashian olduğunu duyunca anladım. Hangover'dan Alan'ı bile koymuşlar, daha ne olsun ki?

Beğenmeyenlere diyorum ki kafanızı yormayın, reklam eğlenceli işte. Sarışın abla Lerzan bu reklamla mutlu olur mu acaba?

İzlediğimde az izlenme vardı ama bir saat sonra katlandı! Ekşi gerçekten büyüksün. Bu videoyu milyona çıkartacağız yeminle. Trend videolar listesinde 3 numaradayız! Teşekkürler Ekşi ahalisi, hak ettiniz!

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri