Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Kia Ceed Sportswagon: Pratik ve Şık Araba!

ipekguler4r9

Well-known member
Kia Ceed Sportswagon incelemesi:

Aracı test etmek için heyecanla bayilerle iletişime geçtim, ancak ne yazık ki telefonla ulaşamadım. Bayilere ulaştığımda ise bu model aracın stokta olmadığını öğrendim. Bunun üzerine mecburen bir galeriye giderek 2022 modeline baktım. Galeride şaşırtıcı bir şekilde bu araçtan 3 adet bulunuyordu. Ancak aracın dış görünümü beni tam anlamıyla hayal kırıklığına uğrattı. Kokpite genel bir bakış attığımda, 1.4 milyon TL'ye (2022 modeli için hatırlatmak gerekirse sıfırı 1.7 milyon TL) bu kalitede bir araç beklemiyordum. Manuel koltuklar ve manuel bagaj kapağı bu fiyata karşılık hayal kırıklığı yarattı. Direksiyonun ısıtılması yerine elektrikli olmasını tercih ederdim. Cam tavan oldukça hoştu; ancak daha fazla açılabilmesini beklerdim. Koltuk dayamalarından tutun ekran kalitesine kadar her şey giriş seviyesindeydi. Araç kasasının tasarımını beğenmeme rağmen, fiyatına göre beklediğim kaliteyi içeride bulamadım. Aracımı gördükten sonra bile hala yeni gibi geldi gözüme. Belki de artık 1.7 milyon TL'nin bir otomobil için düşük bir fiyat olduğunu kabul etmek gerekiyor. Durum böyle işte... Sportif wagon araçları seviyoruz ama henüz bütçemize uygun bir araç bulamadık.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri