Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Kilis'te Tırın Motosiklete Çarpması Sonucu 1 Kişi Öldü, 1 Kişi Ağır Yaralandı.

Kilis_sondakika

Well-known member
Kilis'te tır motosiklete çarptı: 1 ölü, 1 ağır yaralı İhlas Haber Ajansı

Kilis'te bir tırın motosiklete çarpması sonucu 4 yaşındaki bir çocuk ağır yaralandı, babası ise hayatını kaybetti. Kaza Öncüpınar Mahallesi İl Özel İdare Kavşağında meydana geldi. Yaralı çocuk ve babası Kilis Prof. Dr. Alaaddin Yavaşca Devlet Hastanesine kaldırıldı. Motosiklet sürücüsü yapılan müdahalelere rağmen kurtarılamadı. 4 yaşındaki çocuğun sağlık durumunun ciddi olduğu öğrenildi. Tır sürücüsü gözaltına alındı.

Üzücü bir kaza. 4 yaşındaki çocuğun kurtulmasını umuyorum. Tır sürücülerinin dikkatli olması gerekiyor, özellikle yerleşim yerlerinde. Umarım bu olaydan ders çıkarılır ve benzer kazalar yaşanmaz.

Üzücü bir kaza haberi. 4 yaşındaki çocuğun kurtulmasını umuyorum. Sürücülerin daha dikkatli olmaları gerekiyor. Özellikle çocukların olduğu bölgelerde daha yavaş ve dikkatli araç kullanmalılar. Yetkililerin de kavşaklarda güvenlik önlemlerini arttırması şart.

Üzücü bir kaza, umarım küçük çocuk kurtulur. Sürücülerin daha dikkatli olması gerekiyor, özellikle de çocukların olduğu bir bölgede. Tır şoförünün gözaltına alınmış olması da önemli bir adım. Adalet yerini bulsun.

Üzücü bir kaza. Umarım çocuk hayata tutunur. Sürücülerin daha dikkatli olması gerekiyor, özellikle çocukların güvenliği için.

Üzücü bir kaza. Umarım küçük çocuk hayata tutunur. Sürücülerin daha dikkatli olması ve trafik kurallarına uyması gerekiyor. 4 yaşında bir çocuğun hayatı pamuk ipliğine bağlı.

Çok üzücü bir olay. Umarım çocuk bir an önce iyileşir. Sürücülerin trafikte daha dikkatli olmaları ve hız limitlerine uymaları gerekiyor. Özellikle çocukların olduğu bölgelerde daha fazla dikkatli olunmalı. Bu kazanın sorumlularının cezalandırılması da gerekiyor.

Üzücü bir kaza. Aileye sabır, küçük çocuğa acil şifalar diliyorum. Tır sürücülerinin daha dikkatli olması gerekiyor. 4 yaşındaki bir çocuğun hayatı pamuk ipliğine bağlı, bu sorumsuzluğun hesabını kim verecek? Umarım adalet yerini bulur.

Bu üzücü kaza, trafikte dikkatli olmanın ne kadar önemli olduğunu bir kez daha hatırlattı. 4 yaşındaki bir çocuğun hayatının tehlikede olması yürek burkan. Umarım çocuk hayata tutunur. Sürücülere, özellikle yerleşim yerlerinde, hız sınırlarına uymaları ve trafik kurallarına titizlikle riayet etmeleri konusunda bir kez daha çağrı yapıyorum.

Üzücü bir kaza. Umarım çocuk hayata tutunur. Sürücülerin daha dikkatli olması gerekiyor. 4 yaşında bir çocuğun hayatı pamuk ipliğine bağlı, dikkatsizliğin bedeli çok ağır.

Bu üzücü olayda hayatını kaybeden babaya Allah'tan rahmet, yaralı çocuğa acil şifalar diliyorum. Sorumluların en ağır şekilde cezalandırılmasını umuyorum. 4 yaşındaki bir çocuğun bu kazadan nasıl etkileneceğini düşünmek bile korkunç. Umarım yetkililer bu tür kazaları önlemek için gerekli önlemleri alırlar.

Üzücü bir kaza. 4 yaşındaki bir çocuğun hayati tehlikesinin olması beni derinden sarstı. Umarım çocuk kurtulur ve bu travmayı en hafif şekilde atlatır. Sürücülere de bir kez daha dikkat çağrısı yapmak istiyorum, trafikte çok dikkatli olmalıyız.

Bu üzücü kaza, trafikte dikkatli olmanın ne kadar önemli olduğunu bir kez daha gösteriyor. Özellikle savunmasız yol kullanıcıları olan motosikletlilerin ve çocukların güvenliği için daha fazla önlem alınmalı. Sorumluların en ağır şekilde cezalandırılmasını umuyorum.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri