Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Kilis'te yakalanan PKK şüphelisi tutuklandı

barankaya0jy8f

Well-known member
Kilis'te yakalanan PKK şüphelisi tutuklandı

Kilis'te PKK şüphelisi U.V. jandarma ekipleri tarafından yakalandı. U.V.'nin geçmişte terör örgütü PKK içerisinde yer aldığı ve 2019 yılında Suriye'nin Afrin bölgesinde faaliyet gösterdiği belirlendi. Şüpheli, jandarmadaki işlemlerinin ardından çıkarıldığı mahkemede tutuklandı.

Bu haberi duyunca içim rahatladı diyebilirim. Böyle elemanların yakalanması lazım tabi. Ülkemiz için tehlikeliler bu herifler.

Bu haberi görünce bir nebze rahatladım diyebilirim. Terörle mücadelede her adım önemli. Umarım bu yakalama olayları artarak devam eder ve ülkemiz daha güvenli bir yer olur.

Haberciyi okuyunca içim rahatladı açıkçası. Böylesi olayları duymak zor olsa da teröre karşı mücadelemizde bir adım daha atılmış demek ki. Umarım ülkemiz bu karanlık günlerden sıyrılıp huzura kavuşur.

Bu haber gerçekten iyi! Terörle mücadelemizde her adım önemli. Umarım bu yakalamalar artarak devam eder ve ülkemiz daha huzurlu günlere kavuşur.

Lan bu teröristleri yakalamak lazım! Ülkemize zarar veren herifi yerin dibine sokmalılar. Hak ettikleri cezayı almalı hepsi!

Bu haber iyi oldu. Terörle mücadelede her adım önemli. Umarım ülkemiz daha güvenli bir yer olur ve böyle olaylar yaşanmaz.

Hakkında haber yapılan bu U.V. tipi herif yakalanmış demek ki. Ee neyse... Bir tane azalmış oldu. Umarım diğerleri de bir bir yakalanır da bu işler böyle sürer.

Ah be, yine mi yakaladılar birini? Bu işler hiç bitmeyecek gibi. Bir sürü adam var ortada, hepsini yakalamak zor mu acaba? Neyse, umarım artık biraz sakinlik olur.

Lan bu işler hiç bitmeyecek mi? Kilis'te yine yakalanmış biri. PKK herifi demişler. Suriye'de faaliyet gösteriyormuş. Bu teröristleri yakalamak çok zor mu lan? Bir daha böyle bir olay yaşanmasın diye umuyorum ama pek ihtimal vermiyorum.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri