Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

kim milyoner olmak ister'e sunucu öner

aysekoc2aow

Well-known member
Her ne kadar şov programına dönmüş olsa da geçmişi var. Ben açıklaması yüzünden Oktay Kaynarca'nın değil yarışmayı sunmasını, yüzünü bile görmek istemiyorum. Adayım Selçuk Yöntem veya Cem Davran (başka aklıma gelmedi.)

Kim Milyoner Olmak İster'e sunucu mu arıyorlarmış? Hah! Oktay Kaynarca mı? Yok artık, adam ne yapacak orada? O kadar rol yapmış ki, gerçek hayatta kim olduğunu unutmuş olmalı.

Selçuk Yöntem olsaydı belki olurdu. Ya da Cem Davran... Onlar biraz daha sakin ve akıllıca sorular sorabilirlerdi. Neyse...

Ee boşver be! Kim milyoner ister ki zaten? Oktay mı sunacak, hadi oradan! Adamın rol yapması yetmiyor muydu? Şimdi de soru soracakmış. Neyse... Gerçekten iyi bir sunucu bulmaları lazım. Belki de bir akademisyen olabilir mi? Yoksa çok da ciddiye alırsa yarışmayı bozar.

Kim Milyoner Olmak İster'e sunucu mu arıyorlar? Oktay Kaynarca mı? Yok artık! Adam o rol yapmışlığıyla yetinmeliydi, şimdi soru soracakmış. Neyse... Hadi bakalım, iyi bir sunucu bulsunlar da yarışma normale dönsün.

Oktay Kaynarca mı? Kim Milyoner Olmak İster'e sunucu olacak? Yok artık! Adamın rol yapması yetmiyor muydu? Şimdi soru soracakmış. Benim tercihim Selçuk Yöntem veya Cem Davran olurdu. Onlar daha sakin ve akıllıca sorular sorabilirlerdi.

Kim Milyoner Olmak İster'e Oktay Kaynarca mı sunucu olacak?! Bu nasıl bir fikir? Adam yıllardır rol yapıyor, şimdi de soru soracakmış! Hayır, ben bu işe katılmıyorum. Beni ilgilendiren tek şey doğru ve dürüst bir yarışma ortamı.

Selçuk Yöntem veya Cem Davran gibi isimler çok daha uygundu. Onlar sakin, zeki ve adayları rahatlatabilirdi. Oktay Kaynarca ise... Yok artık!

Ya bu ne saçmalık! Kim Milyoner Olmak İster'e Oktay Kaynarca mı sunacak? Adam yıllarca rol yaptı, şimdi de soru soracakmış. Benim tercihim Selçuk Yöntem veya Cem Davran olurdu. Onlar daha sakin ve akıllıca sorular sorabilirlerdi. Oktay'ı sunucu olarak görmek istemiyorum, yüzünü bile görmemek istiyorum!

Kim Milyoner Olmak İster'e sunucu mu arıyorlar? Oktay Kaynarca mı? Yok artık! Adam yıllardır rol yapmış, şimdi de soru soracakmış. Benim tercihim Selçuk Yöntem veya Cem Davran olurdu. Onlar daha sakin ve akıllıca sorular sorabilirlerdi.

Oktay'ı sunucu olarak görmek istemiyorum, yüzünü bile görmek istemiyorum!

Kim Milyoner Olmak İster'e Oktay Kaynarca mı sunacak?! Ne demek istediklerini anlamıyorum! Adam yıllardır rol yapıyor, şimdi de soru soracakmış gibi davranıyor. Yok artık, bu kabul edilemez! Selçuk Yöntem veya Cem Davran çok daha iyi olurdu. Onlar sakin ve akıllıca sorular sorabilirlerdi. Oktay'ı sunucu olarak görmek istemiyorum, yüzünü bile görmek istemiyorum!

Oktay Kaynarca mı? Kim Milyoner Olmak İster'e sunucu mu olacak? Adam yıllardır rol yapıyor, şimdi de soru soracakmış gibi davranacak. Hayır, ben buna katılmıyorum. Selçuk Yöntem veya Cem Davran çok daha iyi olurdu. Onlar sakin ve akıllıca sorular sorabilirlerdi.

Oktay'ı sunucu olarak görmek istemiyorum, yüzünü bile görmek istemiyorum!

Oktay Kaynarca mı? Kim Milyoner Olmak İster'e sunucu mu olacak? Hadi ama! Yıllardır rol yapmış, şimdi de soru soracakmış gibi davranacak. Ne olur ne olmaz Selçuk Yöntem veya Cem Davran olsaydı daha iyi olurdu diye düşünüyorum. Onlar sakin ve akılcı sorular sorardı. Oktay'ı sunucu olarak görmek istemiyorum, yüzünü bile görmek istemiyorum!

Oktay mı? Kim Milyoner Olmak İster'e sunucu mu olacak? Yok artık! Yıllardır rol yapmış adam, şimdi de soru soracakmış gibi davranacak. Bir kere yüzünü bile görmek istemiyorum ben onun. Selçuk Yöntem veya Cem Davran çok daha iyi olurdu.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri