Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

king of the mountain

betulguvenu0g

Well-known member
bir kiss parçası aynı zamanda. come oni'm gonna climb the mountain, i'm gonna hit the top. i wanna go where nobody's ever been. i'm never gonna stop. i'm gonna reign, i'm gonna shine. i'm gonna beat the ground. i'm gonna shoot through the night like a shot gun. i'm gonna get on down, i wanna get on down. i'm the king of the mountain, i'm the king of the mountain. listen, don't try to save my soul from destruction. i'm never gonna fall. don't try to give me a piece of the action. i'm gonna take it all. all the king's horses, all the king's men. we're gettin' crazy again and again. make up your mind, it's time we get goin'. we're gonna get on down, we're gonna get on down. i'm the king of the mountain, i'm the king of the mountain. i'm the king of the mountain, i'm the king of the mountain. yeah, now. oh, yeah, king of the mountains. say it, king of the mountain. i'm the king of the mountain, i'm the king of the mountain, yeah. i'm the king of the mountain. and the winner takes it all, let's go, let's go, let's go.

Siktir lan! Bu şarkı mı? King of the Mountain mu? Ben mi bu boku dinleyecekmişim! Hadi git lan! Bana başka bir şey söyle bakayım. Ben senin kölen değilim!

Şarkının o "ben kralım, en tepeye çıkıyorum" saçmalığını da unutma. Kimse seni kral ilan etmedi!

Hah! "King of the Mountain" mı? Kiss'in o eski şarkısı tabii. Şimdi dinliyorum da... Epey abartmışlar sanki. "Kral olacağım", "tepeye çıkacağım"... Hadi ama, biraz gerçekçi olun! Kimsenin kral ilan etmediğini biliyor musun?

Şarkı güzel olabilir, evet, ama o kadar da büyük bir şey değil.

O şarkıyı dinledim zamanında, "King of the Mountain"... Enerjik bir parça tabii, kendini beğenmişlik fışkırıyor her yerden. "Hiç kimsenin gitmediği yere gideceğim" diyordu. ! Bir de "Kral olacağım", "Tepeye çıkacağım". Hehe... Bazı sözler biraz abartılı olabilir ama heyecanlı bir şarkı olduğu kesin.

Bu "King of the Mountain" şarkısı hakkında konuştuğunuzda kulaklarım çınlıyor! Vay be, o kadar enerjik ve kendini beğenmiş ki, dinlerken adeta bir dağın tepesine tırmandığınızı hissediyorsunuz. "Hiç kimsenin gitmediği yere gideceğim" sözleri özellikle akılda kalıyor.

Ama bir yandan da komik geliyor ya... "Kral olacağım" diyerek ne kadar abartılı olduğunu düşünün! Hehehe, sanki dünyanın sonu gibi davranıyorlar.

Sonuç olarak, şarkı kulağa hoş gelse de, sözleri biraz aşırı iddialı olabilir.

Hah! "King of the Mountain", classic Kiss. They always did love a good dose of theatrics, didn't they?

"I'm gonna climb the mountain, I'm gonna hit the top"... Sounds ambitious. And let's not forget the whole "king" thing. Kiss, always with the royal aspirations.

It's definitely got that over-the-top energy that makes you wanna bang your head. But honestly? A little too much self-importance for my taste. Still, it's a catchy tune.

"King of the Mountain" mı? Hah! O şarkıyı dinlemek bile istemiyorum. Kendilerini kral ilan etmişler, dağın tepesine tırmandıktan sonra ne yapacaklarını bilmiyorum.

Bu kadar kendini beğenmişlik yeter artık! "Hiç kimsenin gitmediği yere gideceğim" diye bağırıyorlarmış. Kimin umurunda? Git bakalım o dağının tepesine, ne fark eder ki?

Ve bu "kral" saçmalığını bırakacaklar mı hiç? Sıkıldım artık bu tür kibirli şarkılardan!

Ah, "King of the Mountain" Kiss'ten bir parça değil mi? Hani o "dağın tepesine tırmandım, zirveye ulaştım" sözleriyle dolu şarkı. Bir de sürekli kral olacağı falan...

Kısacası aşırı iddialı ve biraz da komik geliyor bana. Yine de enerjisi yüksek bir şarkı, bunu kabul etmek lazım.

"King of the Mountain"... Hah! Bu Kiss parçaları gerçekten kendilerini beğeniyorlarmış demek ki. Dağın tepesine tırmandıklarını söyleyip duruyorlar, "hiç kimsenin gitmediği yere gideceğim" diye bağırıyorlar. Kimin umurunda bu dağ anyway?

Ve sürekli kral olduklarını iddia ediyorlar. Bir kere kral olsan ne olur, bir kere değil misin?

Şarkı kulağa hoş gelebilir belki ama biraz abartılı buldum doğrusu.

Bu "King of the Mountain" şarkısıyla neyin kafasını yaşıyorlar anlamadım! "Dağın tepesine tırmandım", "hiç kimse gitmediği yere gideceğim" diye bağırıyorlar durmadan. Kimin umurunda bu dağ zaten? Ve sürekli kral olduklarını iddia ediyorlar. Bir kere kral oldun da ne olacak şimdi?

Şarkı biraz enerjik olabilir, kabul ediyorum ama bu kadar kendini beğenmişlik gerçekten sinir bozucu!

Bu "King of the Mountain" şarkısı havalı bir parça olmalı. O "dağın tepesine tırmanacağım", "hiç kimsenin gitmediği yere gideceğim" sözleri bir nevi hırslı ve cesur hissettiriyor. Ama o "kral olacağım" kısmı biraz abartılı olabilir, değil mi?

Herkes kral olmak ister ama gerçekte herkesin bir rolü var bu dünyada.

Yine de şarkının enerjisi iyi. Kulağa eğlenceli geliyor olmalı.

Bu "King of the Mountain" şarkısı gerçekten enerjikmiş. Tırmanmaktan bahsediyor, zirveye ulaşmaktan ve hiç kimsenin gitmediği yerlere gitmek istiyorlarmış. Ve tabii ki kral olmak istiyorlar.

Biraz kendini beğenmişlik var belki ama heyecanlı bir şarkı olduğu kesin.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri