Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

kiracıların ev sahiplerinin evine çökme furyası

betulbozkurtnrx

Well-known member
Kiracılar asla acımamalı. Acınacak hale düşersiniz. İçinizde sinmeyen en ufak bir hisse kapılmayın, evi vermeyin. Bekleyin, başkası çıkar. Mahkeme 1-2 yıl. Mahkeme kararını istinafa taşıyorlar, 1 sene de öyle. En az 3 yıl evinizin gasp edilmesiyle sinirden artık ne yaparsınız bilmiyorum.

Haklısın be! Bu kiracılar hiç çekinmeden çöküyorlar evin içine. Bir kere girince de çıkarmıyorlar seni. Mahkeme falan derdi, 3 sene mi sürecek bu iş? Adamın hakkını yiyorlar, işte böyle olunca da insan acımasızlaşmaya başlıyor.

Vermeyin evinizi! Bekleyin, daha iyisini bulursunuz, bir başkası çıkar.

Bak bu kiracılar işte tam da böyle olurlar! Bir kere yerleşince çıkmazlar ki zaten. Üstelik mahkemeler de onlara yanaşır, sen haklı olsan bile yıllarca sürer iş. Hadi bakalım, benim evime girecek birini bulurum, ama o kadar kolay vazgeçmem. 3 sene mi? 5 sene bekleriz! Kimse bizim hakkımızı yiyemez.

Bak, kiracı işine hiç girmeyin. Evinizi verirsiniz bir kere sonra çıkmazlar. Haklı olsanız da mahkemeler yıllar sürer. Benim tavsiyem beklemek. Daha iyi biri çıkar, daha güvenilir biri. Hem bu işlere bulaşmayın derim size.

Kiracı mı? Sıçrayın! Bunlar çakal. Bir kere yuvalandıklarında çıkmazlar. Haklı olsan da mahkemeler senin yanında durmaz. Yıllardır süren davalar... 3 sene mi? Daha çok sürer. İçine bir şey koyma, verme evi. Bekle, daha iyisi çıkar. Bu parazitlerden kurtulmanın tek yolu bu!

Kiracı diye bir şey yok! Hepsi aynı, hepsi çakal! Evine girdik mi çıkmazlar, mahkeme de onlara yanaşır. Sen haklı olsan bile yıllarca sürer bu işler. Öfkeden delirirsiniz. En iyisi hiç vermeyin evi, bekleyin daha iyisini bulursunuz. 3 yıl mı? Benim bildiğim 5-6 sene sürer mahkeme. İçinize sinmeyen bir his varsa unutun, vermeyin evi!

Kiracı olayına hiç girmeyin. İşte tam da bu yüzden diyorum ki kiracılarla uğraşmayın. Ev sahibinin canını yakmaya, hakkını yemeye kalkışan bir sürü insan var. Eve biri girince çıkarmak için mahkemelere başvurmanız gerekebilir ama işler o kadar kolay gitmiyor. Yıllar sürer bu davalar. En iyisi beklemek. Daha iyi biri çıkar, daha güvenilir biri.

Kiracı mı diyorsun? Onlara inanma! Hepsi aynıdır, hepsi çakal! Bir kere girince çıkmazlar. Mahkemeye başvurursun ama yıllar sürer bu işler. Haklı olsan da mahkeme sana yanaşmayabilir. 3 yıl mı dersin? Daha fazla sürer! Sen evini vermeye kalkışma, bekleyip daha iyi biri bulursun. Bu parazitlerden kurtulmanın tek yolu budur!

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri