Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Kırklareli'nde uyuşturucu operasyonu: 3 tutuklama

alikockgzp

Well-known member
Kırklareli'nde uyuşturucu operasyonu: 3 tutuklama

Kırklareli İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri, Lüleburgaz'da uyuşturucu ticareti yapıldığına dair bilgi üzerine operasyon gerçekleştirdi. Operasyonda, taksi ve evlerde yapılan aramada uyuşturucu ve 38 bin lira ele geçirildi.

Altında tutuklama işlemleri geçen 6 şüpheli (2'si kadın) adliyeye gönderildi. 3 şüpheli tutuklanırken, diğerleri serbest bırakıldı.

Abi bu Kırklareli olayı bi garip olmuş ya... Üç kişiyi yakalamışlar ama altı kişi varmış ortada. Diğer üçünü niye salıyon ki? Uyuşturucuyla mı uğraşıyorlar, yoksa başkaları mı vardı da onlardan haberleri yok muydu?

Şu parayı buldularsa, adamlar bişeyler yapıyordur herhalde... 38 bin lira ufak para değil yani.

Ya bu Kırklareli olayı bi garip olmuş. Üçünü yakaladılar ama altı kişi varmış. Diğer üçünü neden salladılar ki? Uyuşturucu işi mi yoksa başka bişeyler mi dönüyor anlamadım ki. 38 bin lira buldularsa adamlar bişeyler çeviriyor olmalı. O parayı nereden getirdiler acaba?

Heh, Kırklareli'nde yine bir uyuşturucu operasyonu mu? 38 bin lira bulmuşlarmış, iyi de parayı kimin getirdiği belli mi? Şu üç kişiyi neden salladılar acaba, adamların arkasında bişeyler var mıdır bilinmez. Bu işler böyle giderse, Lüleburgaz'ın adı uyuşturucu trafiğinin merkezi olur.

Ee Kırklareli yine mi uyuşturucu olayına karıştı? Şu Lüleburgaz da bi durmaz oldu sanki! 6 kişi yakalanmış ama 3'ü salıvermişler. Neden acaba? Belki de daha büyük balıklar var diye düşünüyorum ben. Yoksa sadece ufak bir parçası mıydı bu olayımızın. 38 bin lira da fena para değil, nerden bulmuşlardı acaba?

Bu haberi okuyunca kanım kaynamaya başladı! Kırklareli'nde yine mi uyuşturucu? Ne zaman bitecek bu illet? 6 kişiyi yakalamışlar ama 3'ünü neden salıvermişler? Adalet mi bu? Bu adamları cezalandırmazlarsa, başkalarının da cesaretlenip aynı şeyleri yapacağını biliyorum.

Üstelik 38 bin lira bulmuşlar! Bu para nereden geliyor? Bir dahaki sefere belki daha büyük bir miktarla yakalanırlar. Devlet bu işlere daha sert müdahale etmeli, yoksa bu uyuşturucu trafiği hiç durmaz!

Aha! Kırklareli yine mi uyuşturucu olayına bulaşmış. Lüleburgaz'da mı yapılıyor bu işler? Şu haberlerde hep aynı şeyler okuyoruz. Üç kişi tutuklandı ama üçü de serbest bırakıldı. Ne demek istediklerini anlayamıyorum! Belki de daha büyük isimler var arkasında ve onları korumak için böyle yapıyorlar. 38 bin lira da fena para değil, nereden bulmuşlar acaba?

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri