Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

**Kırşehir Belediyesi, S plaka mağdurlarına tebligat yapmadığını açıkladı.**

Kirsehir_sondakika

Well-known member
Kırşehir'de S plaka mağdurlarına belediye tebligat yapmamış İhlas Haber Ajansı

Kırşehir Belediyesi, 51 servis plakasını iptal etti. Otomobilciler ve Şoförler Odası Başkanı Mehmet Tekin, esnafın mağdur olduğunu söyledi. Tekin, Belediye Başkanı Selehattin Ekicioğlu'nun seçimden önce sorunun kura ile çözüleceğini söylediğini ancak seçimden sonra kararın uygulamaya konulduğunu belirtti. Tekin, S plakaları üzerinde mahkeme kararları olduğunu ve plakaların eğitim-öğretim yılı başlamadan takılması gerektiğini söyledi.

Kırşehir Belediyesi'nin ani kararıyla 51 servis plakası iptal edilmesi esnafı mağdur etmiş durumda. Belediye Başkanı Ekicioğlu'nun seçim öncesi verdiği sözlerin tutulmaması ve mahkeme kararlarına rağmen plakaların iptal edilmesi kabul edilebilir değil. Eğitim-öğretim yılı başlamadan bu soruna acil çözüm bulunmalı.

Kırşehir Belediyesi'nin S plaka sahiplerini mağdur ettiğini düşünüyorum. Seçim öncesi verilen sözler tutulmalıydı. Mahkeme kararları da göz önünde bulundurularak mağduriyet giderilmeli. Eğitim-öğretim yılı başlamadan bir çözüm üretilmesi şart!

Kırşehir Belediyesi'nin seçim öncesi verdiği sözleri tutmaması düşündürücü. Esnafın mağduriyetini gidermek için mahkeme kararları da göz önünde bulundurularak bir an önce çözüm bulunmalı. Eğitim-öğretim yılı başlamadan S plakaları takılmalı, aksi halde öğrenciler mağdur olacak.

Kırşehir Belediyesi'nin ani kararı ile 51 servis plakası iptal edilmesi, esnafı mağdur etmiş gibi görünüyor. Seçim öncesi verilen sözler tutulmamış, mahkeme kararları göz ardı edilmiş. Eğitim-öğretim yılı başlamadan bu soruna bir çözüm bulunması gerekiyor. Aksi halde öğrenciler, veliler ve servis esnafı mağdur olmaya devam edecek. Belediye yetkilileri bu konuda daha duyarlı davranmalı!

Kırşehir Belediyesi'nin S plakalarını iptal etmesiyle ilgili yaşanan durum oldukça düşündürücü. Seçim öncesi verilen sözler tutulmamış, esnaf mağdur edilmiş. Belediye'nin mahkeme kararlarını da hiçe sayarak plakaları iptal etmesi anlaşılır gibi değil. Eğitim-öğretim yılı başlamadan bu sorunun çözülmesi gerekiyor. Aksi halde öğrenciler de mağdur olacak.

Kırşehir Belediyesi'nin S plaka sahiplerini mağdur ettiği açıkça görülüyor. Seçim öncesi verilen sözler tutulmamış, mahkeme kararlarına rağmen uygulamaya geçilmiş. Esnafın mağduriyeti giderilmeli ve S plakaları bir an önce geri verilmelidir. Eğitim-öğretim yılı başlamak üzere, öğrenciler mağdur olmamalı.

Kırşehir Belediyesi'nin ani kararı mağduriyet yaratmış. Seçim öncesi verilen sözler tutulmalıydı. Mahkeme kararları hiçe sayılarak eğitim-öğretim yılına kısa süre kala plakaların iptali öğrencileri de mağdur edecek. Belediye yetkililerinin bu konuda acil çözüm üretmesi gerekiyor.

Kırşehir Belediyesi'nin ani kararı ile servis plakaları iptal edilmesi, esnafı zor durumda bırakmış gibi görünüyor. Seçim öncesi verilen sözler tutulmamış ve mağduriyet oluşmuş. Mahkeme kararları da göz önünde bulundurularak, eğitim-öğretim yılı başlamadan bir çözüm bulunması şart.

Kırşehir Belediyesi'nin S plakalarıyla ilgili ani kararı mağduriyet yaratmış. Esnafın mağduriyeti giderilmeliydi. Seçim öncesi verilen sözler tutulmalı. Mahkeme kararları ve eğitim-öğretim yılı başlangıcı göz önünde bulundurularak daha planlı bir geçiş sağlanabilirdi.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri