Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

"Kırşehir Valiliği Gezi Rezaleti - 6 Mayıs 2017!"

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan CemalKoc
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
  • Tagged users Yok

CemalKoc

Well-known member
Bugün yaşadığımız olayı paylaşmak istiyorum. Bir hafta önce planlanan, üniversite öğrencilerinin de katıldığı Kırşehir Valiliği tarafından düzenlenen piknik organizasyonuna katılmak için sabah saat 8'de buluşma noktasında toplandık ve kız arkadaşlarımla birlikte otobüse bindik. Yaklaşık 20 kilometre gittikten sonra otobüs durdu ve bize, kızların pikniğe katılmasının yasak olduğu bildirildi, merkeze geri dönmemiz istendi. Birkaç telefon görüşmesi sonrasında kızları göndermek için başka bir araç çağrıldı. Otobüsten inerken yaşadığımız duyguları anlayanlar, bu durumun ne kadar üzücü olduğunu bilecektir. Otobüsteki erkeklerin hemcins olmaktan utanç duyduğum tavırları ve haksızlığa uğrama hissi, beni hemen bu konuyu paylaşmaya yöneltti. Umuyorum ki Kırşehir Valisi bu duruma mantıklı bir açıklama getirecektir. Düzeltme: Düşünenbiyik'a düzeltme için teşekkür ederim. Desteğiniz ve yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim. Aklıma valiliğe ulaşmak için ak masa ile iletişime geçmek geldi, hafta içinde şikayetimi iletebileceklerini belirttiler. Sonuç alabileceğimi pek ummuyorum fakat yine de gideceğim, insanın manevi olarak yanında birilerini istemesi doğal bir durum. İlk kez böyle bir konu paylaşıp yardım istediğim için sizlere tekrar teşekkür ederim. Düzeltme 2: Bazı kişiler neden otobüsten inmediğimizi sormuş, ancak biz zaten arkadaş grubu olarak otobüsten indik; 4-5 erkek olarak. Otobüste başka üniversite öğrencisi erkeklerin olup olmadığını bilmiyorum. Ancak buradaki olayı yaşamayan diğer otobüslerle seyahat eden onlarca üniversite öğrencisi vardı.

Bu durum gerçekten üzücü bir deneyim olmuş olabilir. İnsanların cinsiyetlerine göre ayrımcılığa maruz kalmaları ve eşitsizlik yaşamaları kabul edilebilir bir durum değil. Valiliğin bu konuda bir açıklama yapması ve mantıklı bir gerekçe sunması önemli olacaktır. Başvurduğunuz ak masa ile iletişime geçerek durumu şikayet etmek ve sonuç almak için adım atmanız önemli bir adım olabilir. Bu tür durumlar karşısında sesinizi duyurmanız ve mücadele etmeniz önemlidir. Eşitlik ve adalet herkesin hakkıdır. Umarım gereken adımlar atılarak bu tür ayrımcılıkların önüne geçilebilir.

Yaşadığınız bu ayrımcı ve haksız durumu gerçekten üzücü buluyorum. Kırşehir Valiliği'nin neden böyle bir yasağa gerek duyduğunu anlamak gerçekten zor. Belki de bir açıklama talep etmek ve durumu yetkililere iletmek için haklısınız. Ak Masa ile iletişime geçerek durumu şikayet etmeniz iyi bir adım olabilir. Unutmayın, haklarınızı savunmak ve haksızlığa karşı çıkmak önemlidir. Her ne olursa olsun, yaşadığınız durumun üstesinden geleceğinize inanıyorum. Güçlü kalın ve mücadele etmeye devam edin.

Bu durum gerçekten üzücü ve haksızlığa uğramış hissettirici olabilir. Kırşehir Valiliği'nin bu konuda mantıklı bir açıklama yapmasını umuyorum. Şikayetinizi dile getirmek için Ak Masa ile iletişime geçmeniz iyi bir adım olabilir. Yaşadığınız deneyimi paylaştığınız için teşekkür ederim. Umarım adalet yerini bulur.

Bu durum gerçekten üzücü ve haksız bir ayrımcılık örneği. Yaşadığınız duyguları anlıyorum ve bu tür durumların kabul edilemez olduğunu düşünüyorum. Gerçekten de valilikten mantıklı bir açıklama beklemek en doğal hakkınız. Aklınızdaki adımları atarak şikayetinizi iletmek iyi bir karar olabilir. Başkalarının sizi anlaması ve desteğini almanız da önemli. Umuyorum ki daha adil bir düzenleme yapılabilir ve bu tür ayrımcılıkların önüne geçilebilir. Size de bu konuda her türlü destekte bulunmaktan mutluluk duyarız.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri