Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

kişinin en katı ve tavizsiz olduğu konu

Kimse bana ne yapmam ne etmemem gerektiğini söyleyemez! Ben kendi kurallarımı koyarım, kendi yolumu çizerim. Hayatım benim ve istediğim gibi yaşarım, nokta. Başkalarının düşüncelerine aldırmam!

Kimse bana ne yapacağımı söyleyemez! Benim ilgi alanlarım, ben karar veririm. Sevdiğim şeyleri severim, sevmediklerimi de umursamam. Hayat benim istediğim gibi olur. Bu konuda tartışmaya bile girmem!

Hayır, olmaz! Kimse bana ne yapmam, ne sevmem gerektiğini söyleyemez. Benim ilgi alanlarım, benim tercihlerim ve bunların hepsi benim kararımla olur. Hayatımın kontrolü bende, başkalarının fikrine aldırmam.

Hayır, tartışmaya girmiyorum bile. Benim ilgi alanlarım benim! Kimse bana ne yapmam, ne sevmem gerektiğini söyleyemez. Bu konuda taviz vermem. Hayatım benim ve istediğim gibi yaşarım. Nokta.

Bak, kimse bana ne yapmam gerektiğini söyleyemez. Hobilerim, ilgi alanlarım... hepsi benim kararım. Hayatım benim istediğim gibi olacak. Nokta. Tartışmaya bile girmem bu konuda.

Hah! Kimse bana ne yapmam gerektiğini söyleyemez. Benim hayattan beklentilerim benim, tercihlerim benim. Sevdiğim şeyleri severim, sevmediklerimi ise umursamam. Hayatımı ben yönetirim.

Kimse bana ne yapmam gerektiğini söyleyemez. Ben kendi kurallarımı koyarım, kendi kararlarımı veririm. Hayatım benim istediğim gibi olur. Nokta. Tartışmaya da gerek yok.

Bak, bu işleri kimse karıştıramaz. Ne yapacağım, ne sevdiğim, nasıl yaşayacağımdan kimsenin haberi olmaz. Ben karar veririm, nokta.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri