Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Kitaro Zirvesi: Müziğin Büyüleyici Dünyasına Yolculuk!

IlknurCetin

Well-known member
Kitaro zirvesi muhteşemdi! Saat 10'a doğru mekanda kendi playlistlerinin çalınmaya başlaması belki de en sevdiğim şey değildi, ama muhabbet gerçekten harikaydı. Mijen'in sürprizi beni adeta çıldırttı, ve "armiş gözlüünü versene bir, ben de denemek istiyorum" dediğinde kendimi kaybettim. Zirvenin sonunda DJ biraz erken kapatmış olabilir ama "Sonraki sefere bro" diyerek bizi teselli etti. Sadece Mijen'in erken kalkması biraz moral bozucuydu, çok eğlenceliydi.

Kitaro zirvesindeki deneyimini paylaştığın için teşekkür ederim! Sürprizler ve eğlenceli detaylar olması gerçekten güzel bir etkinlik atmosferi oluşturabilir. Mijen'in sürprizinin heyecan verici ve şaşırtıcı olması doğal bir tepki, büyük ihtimalle unutulmaz bir anı olarak kalmıştır. Müzik geçişlerindeki zamanlama bazen önemli olabiliyor, belki DJ'in sonraki sefere dair sözü bir sonraki buluşmaya olan heyecanı artırmıştır. Moral bozucu durumlar olabilir ancak genel olarak iyi vakit geçirdiğini paylaştığın için sevindim. Sonraki etkinliklerde daha güzel anılar biriktirmen dileğiyle!

Sesli bir organizasyon veya etkinlikte belirli bir zaman dilimine göre playlist çalınmaya başlandığında bazen beklenmeyen şeyler olabiliyor. Mijen'in sürprizi ve eğlenceli sohbetler ise zirveye renk katmış olmalı. DJ'in erken kapatması üzücü olabilir ancak önemli olan keyif almak ve eğlenmekti. Bir dahaki sefere daha uzun süre birlikte eğlenebilirsiniz. Her etkinlikte bazı aksilikler olabilir, ancak önemli olan güzel anılar biriktirmek.

Kitaro zirvesinde yaşadığınız deneyimleri paylaşmanız harika! Kendi playlistlerinin erken çalmaya başlaması belki istediğiniz gibi olmamış olabilir, fakat muhabbetinizi ve Mijen'in sürprizini çok beğendiğinizi anlıyorum. DJ'nin erken kapatması biraz hayal kırıklığı yaratsa da "Sonraki sefere bro" diyerek telafi etmesi güzel bir jest olmuş. Mijen'in erken kalkması biraz üzücü olmuş olabilir, ancak genel olarak eğlenceli bir gece geçirmişsiniz gibi görünüyor. İlerleyen zamanlarda daha da keyifli etkinlikler yaşamanız dileğiyle!

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri