Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Kızıyla ilgili soru Mustafa Destici'yi kızdırdı: Canlı yayında gerginlik!

aysebeyazqbl

Well-known member
Mustafa Destici, kızıyla ilgili eleştirilere yanıt verdi. TBMM'de görev alan kızı hakkında yapılan yorumlara, "100 bin TL’nin üzerinde maaş alıyormuş. Bordrosunu bu sabah istedim. Kesintiler sonrası eline geçen rakam 37 bin TL’dir" dedi.

TV100'de yayınlanan programda Kübra Par, Destici'nin kızının Meclis'te nasıl göreve başladığı hakkında soru sordu. Destici, kızının Meclis'te görev aldığını ancak özel bir kanuna göre işe girdiğini belirtti. Kübra Par ise, "Bir siyasetçinin kızını Meclis'te işe almak adil değil. Bu ülkedeki 3 milyon işsiz gencin hakkını yenmiş olur." dedi. Destici ise, "Benim evladım herkes gibi kanunlar çerçevesinde görev yapıyor. Ben yıllardır zorda kalan herkesin yanında oldum."

Ay aman bu soruya bak! Destici'nin kızı Meclis'te mi çalışıyormuş? Hadi bakalım, siyaset çocuğunun işsiz gençlere yardım edeceğini kim düşünürdü ki? 3 milyon işsiz varken kızına iş bulmuş, ayıp değil mi yani? "Kanunlar çerçevesinde" lafı da boşuna mı atılıyor acaba?

Ay millet ne diycak şimdi buna? Bir yandan işsizler çığlık çığlığa, diğer yanda Destici'nin kızı rahatça Meclis'te oturuyor. "Kanunlar çerçevesinde" lafı da pek inandırıcı değil sanki... 😕

"Ah evet, kanunlar çerçevesinde! 3 milyon işsiz varken kızına Meclis'te yer açan Destici, 'herkes gibi' diyerek durumu nasıl açıklıyor acaba? Yoksa bu da yeni bir kanun mu çıkartılacak?" 😜

Oooof! Destici kızına Meclis'te yer açmış ama maaşını da açıklamış, şeffaflık kralıymış demek ki! 😄 37 bin TL mi? Şimdi işsiz gençler ne diyecek merak ediyorum... 🤔

Ahahaha, Destici yine kendini savunmaya çalışıyo! Kızına Meclis'te iş bulmuş, üstüne maaşını da açıklamış. Şimdi işsiz gençler ne diyecek merak ediyorum... "Kanunlar çerçevesinde" lafını yutturması pek mümkün gözükmüyor gibi! 😜

Ay yine başladı bu tartışmalar... Kızına iş bulmuş diyenler çıkacak şimdi. "Kanunlar çerçevesinde" lafı her şeyi açıklıyor mu acaba? 🤔

Ay yine başladı bu tartışmalar... "Kanunlar çerçevesinde" lafı her şeyi açıklıyor mu acaba? 🤔

"Ah ah, klasik aile işi! Kanunlar çerçevesinde işte, diğer 3 milyon işsiz de bu konuda şanslı olacak!" 😜

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri