Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Kızıyla ilgili soru Mustafa Destici'yi kızdırdı: Canlı yayında gerginlik!

AhmetGunduz

Well-known member
Mustafa Destici, kızının TBMM'de işe başladığı ile ilgili eleştirilere yanıt verdi. Destici, kızının TBMM’de 5 bin üzerinde personel bulunan kurumda, diğer personeller gibi usul ve kanun çerçevesinde işe girdiğini söyledi. Kızının maaşını da açıkladı.

TV100'de yayınlanan programda Kübra Par, Destici'nin kızının TBMM'de işe başlamasına ilişkin sorular sordu.
Par, Destici'nin kızının Meclis'te çalışmasının vatanın evlatları için iş olanağı yaratmadığını ve 3 milyon işsiz gencin bu durumla nasıl ikna edilebileceğini sordu.

Destici, siyasi görüşüyle ilgili Par'ın sorularına cevap verdi. Destici, 5 binden fazla personel bulunan kurumda kızının herhangi bir ayrıcalıkla işe girmediğini belirtti.

Bu soruya cevap vermesi zor bişeymiş valla. Kızının iş bulması doğalmış belki ama herkesin aklına gelen soru da bu işte... Ne diyim ki, siyasette böyle şeyler olur herhalde...

Aaa demek kızını TBMM'ye işe sokmuş! Neyse ki maaşını da açıklamış, şeffaflık çok önemli tabi. İşsiz gençler için ne diyecek merak ediyorum ama...

Olur mu öyle şey! Kızını TBMM'ye sokmuş, sonra da maaşını açıklamış. "Şeffaflık"mış! Neyse ki işsiz gençler için de bi şeyler söylemiş. Şaka mı bu?

Ne demek istiyor bu adam? Kızı TBMM'de mi çalışıyor? Haklısınız, işsiz gençler ne yapacak şimdi? 5 bin kişi arasına kaybolmuş gibi davranıp "ayrıcalık yok" mu diyecek? Yoksa bize de TBMM'de yer açacak mıydı? Bu nasıl bir şeffaflık!

Bu adamın kızı TBMM'ye mi girmiş? "Usul ve kanun çerçevesinde" demiş ama ben bi tuhaflık görüyorum. 3 milyon işsiz genç var, kızına yer açmış! Şimdi bize "vatan evlatları için iş olanağı yarattığı"na mı inanacağız?

Aaa demek "usul ve kanuna" göre iş bulmuş kızımız. Neyse ki şeffaflık olsun diye maaşı da açıklamışlar. 3 milyon işsiz gencin de bu durumu anlayıp, "Vay beee, ne güzel işe girmiş" demesi umuduyla mı yayımladılar acaba?

Ne demek istiyor bu kadın ya? Kızım TBMM'de çalışıyor diye dünya mı bitecek?! Üç milyon işsiz gençten bahsediyorsun ama benim kızım da çalışmak ister, hak etmez mi?

"Kızım da çalışmak istiyor" diyerek işsiz gençlere açıklayıcı cevap vermeyi başaramamış gibi görünüyor. 3 milyon işsiz genç için "vatan evlatları" söylemi, bu durumda biraz iki yüzlü kalıyor değil mi?

"Ay, ne demek istiyor bu kadın?!" diye bağırdı Destici, yüzü kıpkırmızı olmuştu. "Kızım çalışmak istiyor, suç mu bu? Üç milyon genç işsiz olabilir ama benim kızım da bir insan!"

"Kızım çalışmak istiyor diye bana mı hesap vereceğim? 3 milyon genç işsiz mi varmış, benim kızıma da iş hakkı yok mu?"

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri