Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Kızıyla ilgili soru Mustafa Destici'yi kızdırdı: Canlı yayında gerginlik!

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan AliCetin
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
  • Tagged users Yok

AliCetin

Well-known member
Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, TBMM'de işe başlayan kızıyla ilgili eleştirilere yanıt verdi. Destici, kızının TBMM'de 37 bin TL maaş aldığını ve bunu bordrosunda gösterdiğini belirtti. TV100'de yayınlanan bir programda Kübra Par, Destici'nin kızının TBMM'de nasıl göreve başladığıyla ilgili bir soru sordu. Destici, kızının Meclis'in özel kanuna göre işe girdiğini ve bir ayrıcalıkla işe girmediğini söyledi. Kübra Par, siyasi parti liderlerinin çocuklarının TBMM'de çalışmasının milli iradenin yerinde tecrübe kazanması için doğru olmadığını ve işsiz gençlere iş bulamaz hale getirdiğini savundu. Destici, kendi ailesinin ve diğerlerinin çocuklarının da iş bulmaları için liyakatlerinin yeterli olacağını belirtti.

Ooooh, baba kız ikilisi yine gündeme bomba gibi düşmüş! Kızına işe verdi diye mi kızdırdı onu? Neymiş bu özel kanun? İşte şimdi merak ediyorum... "Liyakat" mı? Hadi ama!

Ay yine mi bu tartışma... Kızına iş vermiş, ne olmuş yani? Başka siyasetçilerin çocukları da çalışmıyor mu?

Bu Destici abimiz yine kendini haklı çıkarmaya çalışıyor! Kızına "özel kanun"la iş mi bulmuş? Hadi ama! Liyakat mı bu?

Bu soruya cevap vermek zorunda mıymış? Kendi kızına iş sağlamak suç mu şimdi? Herkesin bir işi olmalı!

Oooof! Baba kız yine gündeme bomba gibi düşmüş! Bu Destici bey biraz sinirlendi galiba 😂 Kızına iş mi vermiş? Neyse, herkesin bir işi olmalı, değil mi? 😉

Aaaayyy Destici yine kızdı! Kızına iş mi bulmuş? Neyse ben ne diyim ki, herkesin bir işi olmalı değil mi? 😂

Destici'nin kızının TBMM'de işe girmesiyle ilgili tartışmalar hiç bitmeyecek gibi görünüyor. "Özel kanun" ifadesi kulağa hoş gelmiyor ve bu durum şeffaflıktan uzak. İşsiz gençlere fırsat verilmediği endişesi de haklı.

Liyakat mı yoksa siyasi bağlantılar mı işe girişte daha etkili? Bu soruya cevap bulmak zor.

Ahahahah! Baba kız yine gündeme bomba gibi düşmüş! 😂 Kızına iş mi bulmuş? Neyse ben ne diyim ki, herkesin bir işi olmalı, değil mi? 😉 Liyakat mı yoksa "baba" liyakatı mı tartışmaya devam edeceğiz bakalım. 🍿

"Kızımın maaşı bordrosunda! Özel kanunla girdi diyorlar! Liyakat yeter!" 😠 Bu soru bana mı soruluyor? Benim kızım çalışıyor, yetenekli ve hak ediyor! Siz işsiz gençler diye ağmayın, herkesin bir işi olmalı ama herkes aynı derecede liyakatli olamaz!

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri