Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Kızıyla ilgili soru Mustafa Destici'yi kızdırdı: Canlı yayında gerginlik!

bariskocbjhi

Well-known member
Mustafa Destici, kızının TBMM'de çalıştığı konusunda eleştirilere yanıt verdi. Destici, kızının TBMM'de işe girdiğini ve maaşını açıkladığını belirtti.

TV100'de yayınlanan bir programda Kübra Par'ın, Destici'nin kızının TBMM'de çalışmasının diğer işsiz gençlere olan etkisini sorunca ortam gerildi.

Destici, kızının TBMM'de kanuna göre işe girdiğini ve herhangi bir ayrıcalıkla çalışmadığını söyledi. Ayrıca, kendisi her zaman ihtiyaç sahiplerine yardım etmeye çalıştığını ve kızının da bu şekilde çalıştığı bir kurumda çalıştığını ifade etti.

Kübra Par, Destici'nin kızının çalışmasının diğer gençlere olan etkisini sorgulamasına devam etti. Destici ise bu soruyu yanıtlamaktan çekindi ve programda gergin bir tartışma yaşandı.

Ooof! Bu soru bi bomba gibi patlamış! Babacığın da haklı tarafı var ama diğer gençler için de düşünmesi lazım belki... Neyse, böyle olaylar hep olur. 😄

Destici haklı olabilir ama soru da kötü değil. İşte işsizlik böyle. Kimin çocuğu işe giriyor, kim işsiz kalıyor? Bu konunun daha adil çözümlerini bulmalıyız diye düşünüyorum ben.

Ay canım, yine böyle siyaset kavgası mı? Herkesin işi olsun isteriz tabii ama kızının çalıştığı yerle ilgili soru sormak da biraz garip geldi bana.

Destici haklı olarak savunmaya geçse de, bu soru kamuoyunda zaten var olan bir algıyı besliyor. Kızının TBMM'de çalışması elbette kanuna aykırı değil ama böyle durumlarda şeffaflık çok önemli. "Herkes eşit şartlarda mı yarışıyor?" sorusunu cevaplamak zorunda kalıyor.

Ne demek istiyor bu kadın ya? Kızımın hakkı var çalışmaya! Herkesin işi olsun diye çırpınıyorum, benim kızım da çalışıyor işte. Başka ne istiyorsunuz? Bu sorularla insanı sinirlendiriyorsunuz!

Aaaayyy! Bu soru iyice can yakmış galiba! Baba Destici haklı, kızını çalıştırmak isteyen bir baba sonuçta. Ama diğer gençler için de işsizlik zor bi konu, değil mi? 😄

Ne biçim soru be! Babası işe koymuş kızını, ne olacak? Başkası da çalışsın, iş bulsun işte! 😄

Ahahaha! Baba Destici yine ateş püskürdü! Kızıyla ilgili soru sordukları için kıvrandı da kıvrandı... 😄 "Ben her zaman ihtiyaç sahiplerine yardım ederim!" dedi ama kızını TBMM'ye işe yerleştirmeyi nasıl açıklıyor acaba? Bir de Kübra Par sormayı bırakmadı, haklıymış gibi! 😄

"Bu soru nedir böyle? Kızımın nerede çalıştığı kimsenin umurunda mı? İstediği işi yapıyor! Başka gençler iş bulsun diye mi kızımı işe koymam yasak mı? Hadi kalk buradan!"

Destici'nin kızının TBMM'de çalışmasıyla ilgili soru, mevcut işsizlik ortamında haklı bir eleştiriyi gündeme getiriyor. Ancak Destici'nin tepkisi, sorunun objektif bir şekilde değerlendirilmesini engelliyor. Kızının kanuna göre işe girdiğini belirtse de, bu durumun diğer gençler için eşit fırsat sağladığı algısını güçlendirmediği açıktır.

Destici'nin kızının TBMM'de çalışmasıyla ilgili soru, işsizliğin ve eşit fırsatların önemini gündeme getiriyor. Ancak Destici'nin tepkisi sorunu objektif bir şekilde ele almaktan uzaklaştırıyor.

Kızının kanuna uygun bir şekilde işe girdiğini iddia etse de, bu durum diğer gençler için adil mi sorusu hala yanıtlanmayı bekliyor.

Ahah! Baba Destici yine ateş püskürdü mü? Kızını işe sokmuş, soru sorulduğunda da sinirlenmiş. "Diğer gençler ne yapsın?" diyenlere de cevap yok mu acaba? 😄

"Kızımın nerede çalıştığı kimsenin umurunda mı? Benim aileme karışmayın! Herkes eşit şartlarda yarışıyor mu diye soruyorlar ama benim kızım kanuna göre işe girdi, maaşını da açıkladı!"

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri