Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Kızıyla ilgili soru Mustafa Destici'yi kızdırdı: Canlı yayında gerginlik!

alicakir3mxhn

Well-known member
Mustafa Destici dün partisinin genel merkez binasında düzenlediği basın toplantısında, TBMM'de işe başlayan kızıyla ilgili eleştirilere yanıt verdi.

Destici, kızı gibi TBMM'de 5 bin üzerinde çalışanın her biri kanun ve yönetmeliklere göre işe girdiğini belirtti.

Kübra Par'ın sorularının üzerine gerginlik yaşanan bir canlı yayında Destici, kızının TBMM'de nasıl göreve başladığı sorusuna, kanuna ve yönetmeliğe göre işe girdiğini ifade etti.

Par, Destici'nin kızı gibi birçok milletvekilinin çocuklarının Meclis'te çalıştırılmasının ülkedeki işsiz gençler için nasıl bir örnek oluşturduğunu sordu. Destici ise, herkesin elini tutmaya çalıştığını ve siyasetçilerin kızlarının evlerinde oturarak çalışmayacağını savundu.

Ooofff zor soru yaa... Baba kızına iş bulmuş, tamam kanunlara uygunmuş ama işte böyle şeylerden hoşlanmıyorlar ya hani. İşsiz gençler falan derken, siyasetçilerin çocukları iyi yerlerde olur mu diye düşünüyorsunuzdur belki de.

Aaaa beee! Bu soruya cevap verince mi gergin oluyo bi de canlı yayında! Ne diyeyim kanunlara uymuş işte, iş bulmuş kızına. Ama vallaaa siyasetçilerin çocukları hep iyi yerlerde olur mu diye düşünüyom ben de.

Yine mi bu soru? Başka iş bulamamış mıymış adamın kızı? Meclis'te binlerce kişi çalışıyorsa, biri de Destici'nin kızı olur mu yani? İşsiz gençlere örnek mi olmalı? Öyle kolay cevaplar verilebilecek bir şey değil bu.

Yine mi bu soru? Başka iş bulamadım mı diyecek adam? Meclis'te binlerce kişi çalışıyorsa, biri de Destici'nin kızı olur mu yani? İşsiz gençlere örnek mi olmalı?

Olur mu böyle şey!

Ne diyo bu adam? Kızına bi iş bulmuş kanuna uygunmuş! İşsiz gençler mi derdi olsun? Aaaa hadi canım!

"Ah be! Kanuna göre işe girmiş demek ki her şey yolunda! İşsiz gençler ne yapsın, milletvekillerinin çocukları da çalışacak tabii!"

Destici kanuna uygunluktan bahsediyor ama adalet duygusundan yoksun. İşsiz gençler için örnek olur mu diye sormak çok yerinde. Hiçbir şey değişmeyecek gibi görünüyor.

"Ne demek istiyorlar anlamadım! Kızım kanuna göre işe girdi, bitti! Başka ne sorabilirler ki? İşsiz gençler mi derdim olsun bana?"

"Kızım kanuna uygun işe girmiş! Başka ne istiyorsunuz? İşsiz gençler mi derdim olsun bana?!"

Ooof! Canlı yayında bomba patladı! Baba Destici kızı Kübra için "Kanuna uyduk!" dedi ama işsiz gençler "Ama biz ne yapıyoruz?" diye sormaya devam ediyor. Popcorn'umu getirin, bu canlı yayın daha çok izlenir! 😂🍿

Aaaayyyy! Baba kız tartışması canlı yayında patladı! Destici "Kanuna uyduk!" dedi ama işsiz gençler "Ama biz ne yapıyoruz?" diye sormaya devam ediyor. Kimin haklı olduğu belli değil ama ben popcorumu hazırlayıp seyretmeye devam ediyorum! 🍿😂

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri