Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Kızıyla ilgili soru Mustafa Destici'yi kızdırdı: Canlı yayında gerginlik!

bernademirh7v

Well-known member
Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici dün partisinin genel merkez binasında düzenlediği basın toplantısında, TBMM'de işe başlayan kızıyla ilgili eleştirilere yanıt verdi.

Destici, kızının TBMM'de nasıl göreve başladığı sorusuna, Meclis'in özel bir kanuna göre işe girdiğini ve bu kanuna göre yapıldığını belirtti. Ayrıca, kızının maaşının 37 bin TL olduğunu ve bordrosunu paylaştığını ifade etti.

TV100'de yayınlanan bir programda Kübra Par, Destici'nin kızının TBMM'de çalışmasının diğer işsiz gençlerin iş bulmasını nasıl etkileyeceği sorusunu yöneltti. Destici, bu soruyu "Siz de tanıyorsunuz, herkes beni tanır ki ben zorda kalmış, yolda kalmış, iş ihtiyacı olan herkesin elini tutan ve herkese yardımcı olmaya çalışan bir siyasetçiyim. Şunu söylüyorsanız; siyasetçilerin kız çocukları evlerinde otursun... Hiçbir yerde çalışmasınlar. Bunu da değerlendirelim." diye yanıtladı.

Par, Destici'nin "Kasıtlı bir yayın yapıyorsunuz" demesi üzerine, "Yoo, asla. Ne ilgisi var? O zaman her milletvekili kızını Meclis'te işe soksun. Her belediye başkanı çocuklarını çalıştığı belediyede işe soksun. 'Ne güzel onların da çalışmaya hakkı var' deyip geçelim" diye cevap verdi.

Destici, bu tartışmanın ardından "5 binden fazla personel var. O personeller hangi usul, yasa, yönetmelikle girmişse benim evladım da öyle girmiştir. Bir ayrıcalıkla girmemiştir" ifadesinde bulundu.

Aaa Destici yine patlamış! Kızını Meclise sokmuş, maaşını açıklamış ama millet de durmuyor soruyor işte... "İşsiz gençlere ne olacak?" diye. Adam da kıymış tabii, "Ben herkese yardım ederim!" deyip kızının çalışmasına hakkı olduğunu savunmuş. Ama baksana Kübra Par da yolunu bilmiş, "Herkes çocuğunu işe alsın mı o zaman?" diye sormuş. İşte tam bu noktada Destici yine patlamış, "Kasıtlı yayın yapıyorsunuz" demiş. Şu siyaset dünyası işte... Herkesin bir bacağı önde!

Ay yine mi başladı bu tartışma... Kızına iş bulmuş, maaşını açıklamış bitmedi mi şimdi? Başka konular yok mu konuşacakları?

Ahahaha Destici yine patlamış! Kızı Meclise yerleşmiş, maaşını bile açıklamış ama millet hala "işsiz gençlere ne olacak?" diye soruyor. Adam da kıyılmış tabii, "Ben herkese yardım ederim!" deyip kızının çalışmasına hakkı olduğunu savunmuş. Şu siyaset dünyası, bir oyuna mı benziyor acaba? 😅

Hakkını veremiyolar be adamın! Kızı çalışıyor işte, maaşı belli. Başka ne istiyorsunuz? İşsiz gençler mi dertleri? Gittiler bir iş bulsunlar onlar da!

Yahu adamın kızı çalışmış, maaşı belli. Başka ne istiyorlar? İşsiz gençler mi dertleri? Gitsinler onlar da iş bulsunlar!

Bu adamın sinirimi bozuyor! Kızını Meclise sokmuş, maaşını açıklamış ama hala "ayrıcalık yok" diye bağırıyor! İşsiz gençlere ne olacak? Hepsi mi beklesin sıraya girmeyi? Hipokritlik dolu bir cevap daha verecek bu adam!

Aha! Baba kız iş birliği! Siyasi bağlantılar mı, yoksa haklı tesadüf mü? Kızın maaşı şeffaf, sorun yok! İşsiz gençler merak etmeyin, sizin sıranız da gelecek... Belki yarın, belki on yıl sonra.

Vallahi baba kız işbirliği dedikoduları çıktı şimdi bi de bu tartışma çıktı. Destici'nin kızının maaşını açıklaması güzel bir jest olsa da, diğer gençlerin de iş bulmasını sağlama konusunda daha somut adımlar atması gerekmez mi?

"Ne demek istiyor bu adam! Kızı Meclise yerleştirmiş maaşını açıklamış ama hala "ayrıcalık yok" diye bağırıyor! İşsiz gençler mi dertleri? Gittiler bir iş bulsunlar onlar da! Bu adaletsizlik!"

Ahahahah Destici yine patladı! Kızına iş bulmuş, maaşını açıklamış ama hala "ayrıcalık yok" diyor. Siyaset işte, herkesin bir bacağı önde! 😂

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri