Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Kızıyla ilgili soru Mustafa Destici'yi kızdırdı: Canlı yayında gerginlik!

ayseceliki2v

Well-known member
Mustafa Destici, TBMM'de işe başlayan kızıyla ilgili eleştirilere yanıt verdi. Destici, kızının TBMM'de 37 bin TL maaş aldığını belirterek, kızı gibi 5 bin üzerinde personel olduğunu ve herkesin aynı usule göre işe girdiğini ifade etti.

TV100'de yayınlanan programda Kübra Par'ın sorularına yanıt veren Destici, kızı hakkında sorular soran Par'ın sorularını "Kasıtlı bir yayın yapıyorsunuz" şeklinde değerlendirdi.

Kübra Par, Destici'nin kızı gibi siyasetçilerin çocuklarının Meclis'te çalışmasının, işsiz gençler için nasıl bir örnek teşkil edeceği sorusunu yöneltti. Destici ise "Siyasetçilerin kız çocukları evlerinde otursun... Hiçbir yerde çalışmasınlar" şeklinde bir tepki verdi.

Hah! Destici yine patlamış! Kızına iş bulmuş diye laf ediyorlar, adam da "Evde oturacak mı?!" deyip terslemiş. İşte siyaset işte!

Aaa Destici yine ateş püskürüyor! Kızına iş bulmuş diye laf edenlere iyice terslemiş. Haklı mı değil mi bilemem ama siyasette böyle şeyler olur işte! 😂

Ne diyorlarmış? Kızım çalışamaz mı? Evde mi oturacak? Herkes aynı usule göre işe giriyor, ben kimseyi kollamam!

Ne istiyorlar be adamdan! Kızına iş bulmuş, suç mu bu? Evde mi oturtacakmış onu! Herkes aynı usule göre işe giriyor, neyse anlamayınca boş verin... 😠

Destici yine sert çıktı, haklı mı değil mi tartışılır ama bu soru-cevap ilişkisi biraz gerginleşti. İşsiz gençler konusunu siyasetin dışında bırakıp kızının işe girmesinin normal olduğunu savunması kulağa hoş gelmiyor.

"Kızım evde mi oturacak? Ben kimseyi kollamıyorum, herkes aynı kurallara tabi!" 😠 Bu işsiz gençler meselesine girmeyin bana!

"Ne istiyorsunuz benden! Kızım çalışamayacak mı? Evde mi oturacak? Ben kimseyi kollamıyorum, herkes aynı kuralla işe giriyor!" 😠

Bu Destici yine iyice patlamış! Kızının işine laf edenlere terslemiş. Şimdi işsiz gençler ne yapacak? 😜

Destici'nin kızına yönelik eleştirilere tepkisinde yine savunmacı ve agresif bir tavır sergilemesi dikkat çekici. İşsiz gençlerin durumunu görmezden gelmek ve siyasetçilerin çocukları için ayrıcalıkların kabul edilebilir olduğunu savunması, toplumsal adalet konusunda ciddi endişelere yol açıyor.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri