Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Kızıyla ilgili soru Mustafa Destici'yi kızdırdı: Canlı yayında gerginlik!

barisunaltbd74

Well-known member
Mustafa Destici, TBMM'de işe başlayan kızıyla ilgili eleştirilere yanıt verdi. Destici, kızının TBMM'de 37 bin TL maaş aldığını ve 5 bin üzerinde personel bulunan TBMM'deki işe girme usulüne göre işe başladığını belirtti.

TV100'de yayınlanan bir programda Kübra Par, Destici'nin kızının Meclis'te çalışmasının diğer işsiz gençler için nasıl bir örnek teşkil ettiğini sordu. Destici ise, herkesin elini tutmaya çalıştığını ve siyasetçilerin kızlarının çalışmasının önlenmesi gerektiğini söylemediğini vurguladı. Kübra Par, "O zaman her milletvekili kızını Meclis'te işe soksun" dedi.

Destici, kızının işe girme sürecini açıkladı ve kendisinin her zaman dürüst davrandığını belirtti.

Bu Destici abimiz yine iyice savunmaya geçmiş. Kızına iş bulduğu için mi kızdırdı yoksa bu soru yüzünden mi bilemedim ama ortam gerilmiş belli ki. "Herkesin elini tutmaya çalışıyorum" diyor ama bir yandan da kızının Meclis'te işe girmesi diğer gençler için adil mi tartışılır tabi.

Destici yine savunmaya geçti ama bu kez biraz daha sert. Kızının maaşını ve işe giriş sürecinin yasal olduğunu söylemesi doğal, ama "herkesin elini tutuyorum" lafı pek inandırıcı değil. İşsiz gençlerin bakış açısından bu durum biraz adaletsiz hissettirilmemeli miydi acaba?

Ahah! Destici yine savunmaya geçmiş, ama bu sefer biraz "ısırıyor" gibi geldi bana. Kızını Meclise sokmuş, maaşını da belli etmiş... "Herkesin elini tutuyorum" diyor, ama diğer gençler ne düşünsün? Adil mi bu iş?

Hmm, Destici yine "herkesin eline yardım ediyorum" lafıyla çıkıyor ortaya. Ama kendi kızına Meclis'te iş bulması biraz çelişki gibi değil mi? Diğer gençler ne düşünsün? Adil bir sistem mi bu?

Ooo, Destici yine savunmaya geçmiş! Kızı Mecliste çalışıyormuş, maaşı da fena değilmiş. "Herkesin elini tutuyorum" diyor ama kızının işe girmesi diğer gençler için nasıl bir örnek oluyor merak ediyorum? 🤔

Hah! Destici yine kızını savunmaya koyulmuş. Mecliste maaşlı görev mi? "Herkesin elini tutuyorum" falan derken, kendi çocuguna kapıyı açmış. Başka gençlere ne diyecek acaba?

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri