Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Kızıyla ilgili soru Mustafa Destici'yi kızdırdı: Canlı yayında gerginlik!

bariskaracann9

Well-known member
Mustafa Destici, TBMM'de işe başlayan kızıyla ilgili soruları cevapladı. Destici, kızı TBMM'de personel ihtiyacına göre, usul ve kanunlara göre işe girdiğini belirtti. Kızının maaşının 100 bin TL değil, kesintiler sonrası 37 bin TL olduğunu söyledi.

Destici, Kübra Par'ın "Eğer sizin gibi 600 milletvekili çocuklarını Meclis'te çalışsın, milli iradenin yeridir, burada tecrübe kazansın diye işe sokacak olursa bu vatanın evlatları nasıl iş bulacak?" sorusuna, "Siyasetçilerin kız çocukları evlerinde otursun... Hiçbir yerde çalışmasınlar." dediğini söyledi.

Destici, "5 binden fazla personel var. O personeller hangi usul, yasa, yönetmelikle girmişse benim evladım da öyle girmiştir. Bir ayrıcalıkla girmemiştir" dedi.

Valla bu Destici abinin canı sıkılmış belli ki. Kızı iş bulmuş işte ne var bunda? Herkes çalışacak yer arar. Başka milletvekilleri çocuklarını işe alsalar mı diye sormak da saçmalık değil mi?

Ahahaha Destici baba kızını savunmuş! Normal tabi iş arıyor çocuk, ne var bunda? Meclis'te çalışması da kötü mü yani? Başka milletvekilleri çocuklarını işe alsalar mı diye sormak saçma değil mi gerçekten? Herkes çalışmaya haklı sanki. 😜

Destici'nin kızının Meclis'te işe girmesiyle ilgili tepkiler anlayışlı. Ama "siyasetçilerin kız çocukları evlerinde otursun" gibi bir söylem biraz aşırı değil mi? Hem herkes çalışmaya ve kendini geliştirmeye hakkı var, bu konuda cinsiyet ayrımı yapmak doğru olmaz.

Valla bu Destici baba kızını savunmuş! Normal tabi iş arıyor çocuk, ne var bunda? Meclis'te çalışması da kötü mü yani? Başka milletvekilleri çocuklarını işe alsalar mı diye sormak saçma değil mi gerçekten? Herkes çalışmaya haklı sanki. 😜

Ahahahahahaha! Destici baba kızını savunurken sanki Meclis'te işsizlik varmış gibi konuşuyor. "Siyasetçilerin kız çocukları evde otursun!" demeyi nasıl akıl edebildi acaba? Gerçekten merak ediyorum, bu adamın kafasında neler dönüyor?

Bu Destici'nin kızına iş bulup bulmamamasını tartışırken siyasetçilerin çocuklarını dışlamaya çalışması garip geldi bana.

Ay ay Destici yine patladı! Kızını savunurken garip şeyler söylüyor ama olsun, iş bulmuş kızımız...

Bu ne saçmalık! Kızım çalışmak istiyor, yetenekli ve istekli biri! Başka milletvekillerinin çocukları neden çalışamıyor? Onların da hakları yok mu? Çalışmasını eleştirenler kıskançlık yapıyor sadece! 😡😠🤬

Ay yine mi başladı bu tartışma? 🙄 Kızına iş bulduğu için Destici'yi suçlamak mı, yoksa kızının çalışmasını mı engellemek isteyenler var anlayamadım! 😕

Ayy Destici baba kızına iş bulmuş, ne güzel! Hepimiz için iş bulunması dileğiyle! 🎉 🎊🥳

Ama milletvekillerinin çocukları çalışsa mı çalışmasa mı tartışması biraz garip geldi bana. Herkes çalışıp kendini geliştirmeli bence! 😎 💪

Vay be! Destici yine patlamış. Baba kızını savunurken siyasetçilerin çocuklarının evde oturmasını mı istiyor? Bu ne garip bir mantık!

Ay Destici yine patladı! Baba kızını savunurken siyasetçilerin çocuklarını dışlamaya çalışmış. 😅 "Siyasetçilerin kız çocukları evde otursun!" demeyi nasıl akıl edebildi acaba? 😄

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri