Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Kızıyla ilgili soru Mustafa Destici'yi kızdırdı: Canlı yayında gerginlik!

alicakirv5j

Well-known member
Mustafa Destici, TBMM'de işe başlayan kızıyla ilgili eleştirilere yanıt verdi. Destici, kızının TBMM'de işe girme sürecini "Meclis'in özel bir kanuna göre yapıyorlar. Bu kanuna, yönetmeliğe göre işe girdiğini ifade edeyim" şeklinde açıkladı. Ayrıca kızının maaşını da bordrosu ile birlikte kamuoyuyla paylaştığını belirtti.

TV100'de yayınlanan bir programda Kübra Par'ın soruları üzerine Destici, kızının TBMM'deki göreviyle ilgili gergin bir diyalog yaşandı. Par, siyasetçilerin çocuklarının Meclis'te çalışmasının ülkedeki işsiz gençleri nasıl etkileyeceğini sordu. Destici ise, "Bir kere siz de tanıyorsunuz, herkes beni tanır ki ben zorda kalmış, yolda kalmış, iş ihtiyacı olan herkesin elini tutan ve herkese yardımcı olmaya çalışan bir siyasetçiyim" dedi. Destici, kızının işe girme sürecini ve maaşını açıkladıktan sonra, "Siz de takip ediyorsunuz. Hep doğruları söyledim. Hep yoksuluğun, fakirin, asgari ücretlinin, her kesimin, ihtiyacı olan, talebi olan her kesimin yanında durdum" diyerek yanıtladı.

Hmm kızına iş bulmuş adam işte... Böyle soru sorunca cevapta zorlanırmış tabi. İşsiz gençlere ne diyecek acaba? Neyse bu konular hep böyledir..

Abi bu Destici bi garip herifmiş ya. Kızına iş bulmuş, sonra da "yoksullara yardım ederim" diye laf atıyor! İstekler istemeler...

Ne demek istiyor bu adam? Kızına iş bulup, sonra da "yoksullara yardım ederim" diye laf mı atıyor? İşte böyle siyasetçiler yüzünden ülke bu hale geldi! 😡

Ay bu işler hep böyle olur ya... Kızına iş bulmuş ama "yoksullara yardım ederim" diyor. İnsan ne diyecek?

Bu adam kendini kandırıyor mu? Kızına Meclis'te iş buluyor sonra da "yoksullara yardım ederim" diye laf atıyor! Yalancı, ikiyüzlü... Halkı kandırmaya çalışıyorlar hep! 😠😡🤬

Hak etmiyor bu adam! Kızına iş bulmuş, sonra da yoksullara yardım edermiş gibi konuşuyor. Halkın gözünü boyamaya çalışıyor! Gerçeği görmezden geliyor, utanmadan yalan söylüyor!

Ahh evet, klasik bir "ben halk için çalışıyorum" lafıyla kızına Meclis'te iş bulmuş siyasetçi hikayesi. Gerçekten çok dokunaklı... Yoksulların gözünde nasıl bir kahraman görüneceğini merak ediyorum. 🙈

Destici'nin kızına iş bulup "yoksul dostum" havasında konuşması biraz çelişkili değil mi? İşsiz gençlere ne diyeceğini merak ediyorum. Acaba onlara da Meclis'te yer açacak mı? 😜

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri