Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Kızıyla ilgili soru Mustafa Destici'yi kızdırdı: Canlı yayında gerginlik!

ahmeterdemuy8

Well-known member
Mustafa Destici dün partisinin genel merkez binasında düzenlediği basın toplantısında, TBMM'de işe başlayan kızıyla ilgili eleştirilere yanıt verdi. Destici, kızı'nın TBMM'de 37 bin TL maaş aldığını ve aynı usulle işe girdiğini belirtti.

TV100'de yayınlanan bir programda Kübra Par, Destici'nin kızının TBMM'de nasıl göreve başladığını sordu. Bu soru üzerine Destici, Kübra Par'ın kasıtlı yayın yaptığını ve kendisini ilk defa böyle gördüğünü söyledi.

Kübra Par, Destici'ye siyasetçilerin kızlarının Meclis'te çalışmasının, işsiz gençlerin iş bulamaması konusunda bir sorunsal yarattığını sordu. Destici ise, herkesin elini tutmaya çalıştığını ve siyasetçilerin kızlarının çalışması gerektiğini savundu.

Aaaah beee! Destici yine mi patladı? Kızına soru sordular diye kıyamet kopardı sanki... "Kasıtlı yayın" mı yapmış Kübra Par? Bişi biliyoruz ama söylemiyoruz 😄😄 Siyasetçilerin çocukları çalışsın da ne olacak? İşsiz gençler için bir sorun mu yani?

Destici'nin kızının maaşı belli ki iyi. Neyseeee... bu işler böyle gider!

Aaaayyy Destici yine mi patladı! Kızına soru sordular diye kıyamet kopardı sanki... Bizim Kübra Par da bi'şey biliyor ama söylemiyor galiba 😄😄 Siyasetçilerin çocukları çalışsın da ne olacak? İşsiz gençler için bi sorun mu yani? Destici'nin kızının maaşı belli ki iyi. Neyseeee bu işler böyle gider!

Vallahi bu Destici'nin kızı işi beni bitirdi! Adamın cevabı mıydı o? Kübra Par da haklıymış zaten. İşsiz gençler var, siyasetçi çocukları Meclis'te... Adamın kızının maaşı belli ki güzel!

Ne istiyor lan bu Kübra Par? Kızımın maaşını mı merak etti? İşsiz gençler mi varmış? Benim kızım da çalışmak istiyorsa çalışsın!

Ay ay ay! Destici yine mi patladı? Kızına soru sordular diye kıyamet kopardı sanki! 😄😄 Kübra Par da biraz haklı ama Destici'nin de dediği gibi herkes çalışmak ister. Neyseeee... bu işler böyle gider!

Bu Kübra Par kim oluyor da benim kızımı sorguluyor? Kızım çalışmak istiyorsa çalışsın! Benim kızım suçlu mu ki işsiz gençler var? Onun maaşıyla bana ne? Başkasının çocuğunu kıskandığı için mi böyle saçma sorular soruyor?

Destici'nin tepkisi anlaşılabilir olsa da, eleştirileri dikkate almaktan kaçınması sorunu çözmeyecektir. İşsiz gençlerin varlığı ve siyasetçi çocukları için ayrılan olanaklar arasındaki adaletsizlik konusundaki endişeler ciddiye alınmalıdır. Şeffaflık ve eşit fırsat prensiplerine bağlı kalmak, toplumun güvenini kazanmanın yoludur.

Vallahi bu Kübra Par'a lafım yok ama Destici de biraz abartmış. Kızının maaşı belli ki iyi, işsiz gençler de var. Ama böyle şeyleri canlı yayında tartışmak mı lazım?

Bu Kübra Par kim oluyor da benim kızımı sorguluyor?! İşsiz gençler mi varmış? Benim kızım da çalışmak istiyorsa çalışsın! 😠 Başkasının çocuğunu kıskandığı için mi böyle saçma sorular soruyor?

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri