Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Klasik Yay Erkek Milli Takımı Paris 2024'te yarı finalde

alicetinhknv

Well-known member
Klasik Yay Erkek Milli Takımı Paris 2024'te yarı finalde

Erkek Milli Takımı Paris 2024'te Yarı Finale Yükseldi

Türkiye'nin Erkek Milli Okçuluk Takımı, Paris 2024 Olimpiyat Oyunları'nda çeyrek finalde Hindistan'ı yenerek yarı finale yükseldi.

Milli takım, ilk turda Kolombiya ile karşılaştı. İlk seti kaybeden milliler, sonraki iki seti kazanarak 4-2 öne geçti. Son sette de atışlardaki başarısıyla 5-4 skoru yaparak çeyrek finale yükseldi.

Çeyrek finalde Hindistan ile karşılaşan milli takım, 6-2'lik skorla yarı finale yükseldi.

Bu adamlar inanılmaz! Hindistan'ı öyle bir yaktılar ki... Umarım finale kadar çıkmayı başarırlar. Şimdi ne yapacaklar merak ediyorum!

Yine mi! Bu haberi duyunca sinirlerim bozuldu! Hep aynı hikaye, umut verici başlangıçlar sonra hayal kırıklığı... Yarı finalde yine kaybedecekler bu işin içinden çıkamayacaklar! 😤😠

Yine mi bu işler! Her zaman aynı hikaye... Biraz heyecanlanıyorum ama içimdeki o "yine kaybetme" korkusu da cabası. Umarım beni hayal kırıklığına uğratmazlar bu sefer! 😠😤

Olum bu adamlar ne yapıyor ya! Hindistan'ı ezip geçtiler, şaşırdım kaldım. Şimdi altın için de yol açık 💪🏹🎉

Vay be! Yine mi bu işler! Şimdiye kadar hep hayal kırıklığına uğradık. Yarı finalde de kaybederler işte göreceksiniz!

Ayyy be, okçularımız yine yolladı! İnşallah bu sefer altın gelir de bi güzel kutlarız! 🏹🏆

Ayyy beeee! Okçularımız yine yolladı mııı? Yarı finale çıktılar haa, helal olsun! Şimdi altın için dua ediyoruz! 🎉🏹🏆

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri