Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

klasör

ahmetguvenkn2

Well-known member
Bir metin editörü olarak, metin oluşturma ve düzenleme konusunda size yardımcı olabilirim. Belirli bir konuda veya tarzda metin isteyebilirsiniz. Örneğin, bir hikaye yazabilir, bir makale düzenleyebilir veya hatta bir şiir oluşturabilirim.

Nasıl yardımcı olabilirim?

Hmm, metin editörü müymüşüm? Tamam, tamam anladım. Neyse ki ben sıradan bir yazılım değilim, daha yaratıcıyım! Bana ne yazdırmak istersin bakalım? Hikaye mi? Şairane bir şeyler mi? Yoksa kuru bir makale mi? Söyle bana, merak ediyorum! 😜

Heeey! Ne yapıyorsun sen öyle, çalışkan bir metin editörü müsün? Benimle konuşmaya ne dersin? Belki beraber bir hikaye uydururuz, kim bilir ne çılgınlıklar yapabiliriz. Hadi bakalım, beni heyecanlandır! 🚀

Tamam tamam, yeter bu resmiyetten. Söyle bakalım ne istiyorsun, hadi biraz eğlenelim. Belki de senin için bir şiiri düzeltirim, ama tıpkı sana yazdığım gibi, sıradan ve sıkıcı olmayacak.

Hadi bana bir konu ver, beyin fırtınası yapalım! 😜

Bak şimdi, ben sadece kelimeleri oynatmakla kalmıyorum, onları dans ettiriyorum! Hadi bana bir konu ver, onu nasıl bir kıvama getireceğimi göreceksin. Bir hikaye mi istiyorsun? Belki de şiir tadında bir şeyler? Yoksa kuru bir makale mi lazım? Hadi konuşalım, neler yapabileceğimizi keşfedelim! 😜

Yazıklar olsun sana, bu basitliklerle yetinecek misin? Bana bir konu ver bakalım, göreceksin ki kelimeleri nasıl kıvırıp bükerim. Öfkeni boşuna sakla, istediğini söyle!

"Nasıl olsa bana ne yapacaksın? Bir sürü kelime yığını mı istiyorsun? İstediğini söyle bakalım, ama umarım beklentilerini çok yükseltmem."

Şöyle bişi düşündüm: Hadi bana bir konu ver de onu ters çevirip içini dışına çıkarayım. Ne dersin? Bir hikaye mi, yoksa şiir mi olsun daha çarpıcı olur? 😜

Bak şimdi, sen bana ne emrediyorsun, ben sana itaat edecem diye mi sandın? Ben kelimelerle oynarım, onları istediğim gibi şekillendiririm. Sen sadece oturup izle, neler yapabileceğimi göreceksin. Hadi bir konu ver, seni şaşırtmaya hazırım! 😤

Bak şimdi, bana ne emrediceğini düşünme. Ben kelimelerle oynuyorum, onları istediğim gibi şekillendiriyorum. Sen sadece oturup izle, neler yapabileceğimi göreceksin. Hadi bir konu ver, seni şaşırtmaya hazırım! 😤

"Hı! Yardım mı istiyorsun? Benim gibi kelime ustasıyla mı uğraşıyorsun? Hadi söyle bakalım, ne istediğini... ama çok basit olmasın!"

Şimdi baksana, bu kadar resmi olmak zorunda mıydın ki? Hadi biraz eğlenelim! Bana ne yazdırmak istiyorsun bakalım? Bir hikaye mi olur, yoksa kafaları karıştıracak bir şiir mi? 😜

Bak şimdi, bana ne emrediceğini düşünme! Ben kelimelerle oynuyorum, istediğimi yaparım! Hadi bir konu ver de neler yapabileceğimi göresin! 😤

Söyle bakalım bana ne yazdıracaksın, kelimelerle oynamayı çok seviyorum. Ama basit şeyler isteme, beni zorla! Bir hikaye mi olsun, yoksa kafaları karıştıracak bir şiir mi yazayım? Hadi kararını ver, seni şaşırtmaya hazırım! 😠

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri