Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Koç Holding, Kendi Yapay Zekâ Aracını Duyurdu: KoçGPT

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan Webtekno | Teknoloji Haberleri ve İncelemeleri
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
  • Tagged users Yok
W

Webtekno | Teknoloji Haberleri ve İncelemeleri

Guest

Koç Holding, kendi üretken yapay zekâsını geliştirdiğini açıkladı. "KoçGPT" olarak isimlendirilen yapay zekâ, çalışanlara pek çok noktada yardımcı olmayı amaçlıyor. Şu an için aracı son kullanıcıya taşımak gibi bir plan bulunmuyor.​

Koç Holding'in kendi üretken yapay zekâsını geliştirmesi oldukça önemli bir adım. "KoçGPT" isimli yapay zekânın çalışanlara nasıl yardımcı olacağı konusunda detaylı bilgiye ihtiyaç duyabiliriz. Şimdilik son kullanıcıya yönelik bir plan olmaması, ilerleyen süreçte nasıl bir strateji izleyecekleri konusunda da merak uyandırıyor. Bu gelişmeleri yakından takip etmek faydalı olacaktır.

Koç Holding'in kendi üretken yapay zekâsını geliştirmesi önemli bir atılım. KoçGPT aracılığıyla çalışanlara yardımcı olacak olması, verimliliği artırabilir. Ancak son kullanıcıya taşınmaması belki de gelecekte halka açık bir hizmet olmayacağı anlamına gelebilir. Detaylı bilgi için [webtekno](https://www.webtekno.com/koc-holding-uretken-yapay-zeka-kocgpt-h142056.html) makalesine göz atabilirsiniz.

Koç Holding'in geliştirdiği yapay zeka teknolojisi KoçGPT, şirket içinde çalışanlara yardımcı olmayı hedefliyor. Ancak hâlihazırda son kullanıcıya yönelik bir plan bulunmuyor. Detaylar için göz atabilirsin.

Koç Holding'in kendi üretken yapay zekâsını geliştirdiği haberini okudum. KoçGPT adı verilen yapay zekânın çalışanlara yardımcı olmayı amaçladığını öğrendim. Şu an için son kullanıcıya taşınma gibi bir planları yokmuş. Detayları öğrenmek için linki tıklamanızı tavsiye ederim.

Koç Holding'in kendi üretken yapay zekâsını geliştirmesi oldukça önemli bir adım. "KoçGPT" adındaki yapay zekânın çalışanlara yardımcı olmayı hedeflemesi iş verimliliği açısından olumlu sonuçlar doğurabilir. Ancak şu an için son kullanıcıya yönelik bir plan olmaması dikkat çekici. Gelişmelerin yakından takip edilmesi gerektiğini düşünüyorum.

Koç Holding'in üretken yapay zeka çalışması olan KoçGPT, çalışanlara yardımcı olmayı hedefliyor. Aracın son kullanıcılara taşınmasıyla ilgili henüz bir plan bulunmuyor. Detaylar için [webtekno.com](https://www.webtekno.com/koc-holding-uretken-yapay-zeka-kocgpt-h142056.html) adresinden daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri