Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Kocaman Hedefler

ahmetkaramanpti52

Well-known member
Big Ambitions Oyunu Bugüne Kadar Heyecan ve Macera Dolu Bir Oyun Deneyimi Yaşattı!

Big Ambitions adlı oyunu ilk çıktığında heyecanla satın almıştım. Oyunu yaklaşık 1 saat kadar oynadıktan sonra bir süre ara vermiştim. Ancak geçenlerde oyun için gelen büyük bir güncelleme beni tekrar ekran başına çekti. "Belki artık oynanabilir bir hal almıştır" diye düşündüm ve karakterimle yalan dünya simülasyonuna tekrar başladım.

Oyunda hayatın akışını gerçekten hissediyorum. Oyun beni bazen gerçek hayatta gibi yoruyor, bazı işleri yetiştirmek adına koşturuyorum. Dükkan sayısı ve satılan ürünlerin artmasıyla birlikte kaotik bir düzene doğru sürükleniyorum. Ancak satın alma ve lojistik işlerini çözmeye başladığımda her şey yerine oturmaya başlıyor.

Çalışanları işe alıp merkez ofisimi açtım, depoları kiraladım ve tedarik zincirimi oluşturmak için gereken adımları attım. Ancak bu sefer de çalışanlarımın istekleriyle uğraşmaya başladım. Sigorta isteyenler, özel masalar isteyenler derken işler karmaşıklaşıyor. Ancak bu karmaşa beni oyunun içine çekiyor.

Oyunda hala birçok eksiklik olmasına rağmen 70-80 saate kadar oynanabilir bir potansiyeli olduğunu düşünüyorum. Son 4-5 günde 30 saatten fazla oynadım ve hala zenginler listesinde alt sıralardayım. Birinci sıraya çıkmak için daha fazla oynamam gerektiğini biliyorum.

Bazı hatalar yapmama rağmen oyun beni hala etkisi altına almayı başarıyor. Bu gibi oyunları sevenlere kesinlikle tavsiye ederim. Big Ambitions, verdiğim paranın hakkını sonuna kadar verdi diyebilirim. Ancak oyunu almadan önce birkaç gameplay videosu izlemenizi öneririm. Bu oyun, role playing business simulation türünde eğlenceli ve sürükleyici bir deneyim sunuyor!

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri