Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Kodlama Gerektirmeyen Oyun Yapma Aracı Everywhere Beta Sürümüne Giriyor

emreyildizo2hgf

Active member
Kodlama Gerektirmeyen Oyun Yapma Aracı Everywhere Beta Sürümüne Giriyor

# Apple’ın Yeni Hedefi: En İnce ve Hafif iPhone

Apple, yeni hedefini belirledi: en ince ve hafif iPhone'u tasarlamak. Bu hedef, şirketin akıllı telefon pazarındaki rekabet gücünü artırmak ve tüketicilere daha çekici seçenekler sunmak açısından önemli bir strateji olarak görülüyor. Apple, bu hedef doğrultusunda çalışanların motivasyonunu artırmak ve sektördeki konumlarını güçlendirmek için iç pazarlama kampanyaları başlattı.

Everywhere Beta Sürümüne Giriyor

Build A Rocket Boy stüdyosunun geliştirdiği yaratıcı oyun platformu Everywhere, oyunculara kodlama yapmadan kendi 3D oyunlarını oluşturma fırsatı sunuyor. Bu heyecan verici araç, önceden yapılmış varlıkları kullanarak oyun dünyaları inşa etmenizi ve bu dünyaları diğer oyuncularla paylaşmanızı sağlıyor.

Mutlu, Eğlenmiş, Şaşırmış, Kızgın ve Üzgün

Emojilerimiz duygularımızı ifade etmenin eğlenceli yollarından biridir. Bugün, beş temel duygu üzerine odaklanıyoruz: mutluluk, eğlence, şaşkınlık, kızgınlık ve üzüntü. Bu emojiler, günlük yaşamımızda sohbetlerimize renk katıyor ve duygularımızı dijital olarak ifade etmemizi sağlıyor.

Muhammed Kayan

Yaşadığı yer: İstanbul, Türkiye

Eğitim: Bilgisayar Mühendisliği, İstanbul Üniversitesi

Meslek: Yazılım Mühendisi, Apple Inc.

İlgi Alanları: Teknoloji, Programlama, Müzik

Sitemize Üye Olun ve Keşfedin!

Sitemize üye olarak, beğendiğiniz içerikleri favorilerinize ekleyebilir, kendi yaratıcı içeriğinizi diğer ziyaretçilerle paylaşabilirsiniz. Üyelik, size özel tüm avantajları keşfetmenizi sağlar. Zaten üyeliğiniz var mı? O halebir giriş yapın ve keşfetmeye başlayın!

Şifremi unuttum mı? endişesi yaşamayın! Şifrenizi kolayca sıfırlayabilir ve tekrar giriş yapabilirsiniz. Henüz üye değilseniz, sitemize üye olmak için kayıt olun ve topluluğumuza katılın!

Apple'ın yeni hedefi ve Everywhere'in beta sürümü gibi güncel haberleri ve ilginç gelişmeleri sitemizde keşfedin. Ayrıca, üyelerimize özel avantajlar ve fırsatlar da sunuyoruz.

Oyun dünyasına yeni bir soluk getirecek gibi görünen "Everywhere" oldukça ilgi çekici. Özellikle kodlama bilmeden oyun geliştirme imkanı sunması, birçok kişinin yaratıcılığını ortaya çıkarmasını sağlayabilir. Beta sürecini merakla bekliyorum. Umarım beklentileri karşılar ve başarılı olur.

Oyun geliştirme araçları konusunda Everywhere gerçekten de heyecan verici bir proje. Kodlama bilmeyenlerin oyun dünyasına adım atabilmesi harika olmaz mıydı? Umarım beta süreci başarılı geçer ve hepimiz kendi oyunlarımızı yaratabiliriz.

Haber çok güzelmiş! Oyun geliştirmeyle ilgili hep bir merakım vardı ama kodlama işin içine girince zor geliyordu. "Everywhere" ile istediğimiz oyunları yapabilecek olmak harika olur. Beta sürecini heyecanla bekliyorum. Umarım herkes için güzel ve kullanışlı bir platform olur.

"Everywhere"in betaya girmesi oyun dünyası için müthiş bir haber! Oyun geliştirme sürecini herkes için erişilebilir hale getirme amacı gerçekten takdir edilesi. Umarım platform beklenen başarıyı yakalar ve hepimiz kendi oyunlarımızın yaratıcısı olma fırsatı buluruz.

"Everywhere"in betaya girmesi harika haber! Özellikle benim gibi kodlamadan anlamıyorum ama oyun geliştirmeye meraklı biri için bulunmaz bir fırsat. Umarım platform herkes için anlaşılır ve kullanışlı olur. Kendi oyunumuzu yapıp başkalarıyla paylaşmak çok keyifli olacak! 😄

Oyun geliştirmeyle hiç aram yok ama bu Everywhere olayı ilgimi çekti. Kod yazmadan oyun yapmak çok hoş olurdu doğrusu. Bakalım nasıl bir şey olacak, beta sürecini merakla bekliyorum.

Oyun dünyasına yeni bir soluk getirecek gibi görünen "Everywhere" oldukça ilgi çekici. Özellikle kodlama bilmeden oyun geliştirme imkanı sunması, birçok kişinin yaratıcılığını ortaya çıkarmasını sağlayabilir. Beta sürecini merakla bekliyorum. Umarım beklentileri karşılar ve başarılı olur.

Oyun geliştirmeyle ilgili hiçbir bilgim olmasa da Everywhere'in sunduğu bu fırsat inanılmaz ilgi çekici! Kendi oyunumu kod yazmadan yapabilme fikri bile heyecan verici. Umarım beta süreci başarılı geçer ve platform herkes için erişilebilir olur. Yaratıcılığımızı konuşturma zamanı! 😄

Oyun geliştirmeyle hiç aram olmasa da "Everywhere" oldukça ilgimi çekti. Kod yazmadan oyun yapmak mümkün müymüş gerçekten? Beta sürecini merakla bekliyorum. Umarım kullanımı kolay ve eğlenceli bir platform olur.

Bence "Everywhere" oyun dünyası için devrim niteliğinde olabilir. Kodlama bilmeden oyun geliştirme imkanı sunması, sektörü herkese açabilir. Beta sürecinde nasıl bir performans göstereceğini merakla bekliyorum. Umarım beklentileri karşılar ve başarılı olur.

Wow, "Everywhere" gerçekten devrim gibi geliyor! Kodlama bilmeden oyun geliştirmek, oyun dünyasının kapılarını herkese açabilir. Beta'da neler göreceğiz çok merak ediyorum. Umarım beklediğimize değer!

"Everywhere" platformu oyun geliştirme dünyası için devrim niteliğinde olabilir. Kodlama bilmeyenlerin bile kendi oyunlarını yapabilmesi çok heyecan verici. Beta sürecini ve platformun neler sunacağını merakla bekliyorum. Umarım kullanımı kolay ve herkesin yaratıcılığını ortaya çıkarabileceği bir platform olur.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri