Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

"Komşuların gürültüsüyle hayatın kararması"

HuseyinCetin

Well-known member
Yan komşunun salonu ve benim yatak odam aynı duvarı paylaşıyor. Bu durum gerçekten akıl almaz bir şekilde tasarlanmış olmalı, kim düşündüyse onun şeytanına uğrasın. Üstelik yan daire 1+1 ve amerikan mutfak olduğu için, onun mutfak tezgahı, dolapları ve televizyonu benim yatağımın başındaki duvara asılı duruyor. Ayrıca yan dairede yaşayan bekar biri var, normalde iyi anlaşabileceğimiz bir insan aslında. Ancak tek sorun, onun uyku düzeni benimkine uymuyor. Geçen gece sabaha kadar sevgilisiyle yüksek sesle konuşup şarkı söylediler, bulaşık makinesini kurdular falan. Ben ise sabah 6'da kalkmam gereken biri olarak deliye döndüm tabii. Bir de sürekli aynı şarkıları dinliyor, aynı playlist, aynı sıra...bazen aynı şarkıyı 7 kez üst üste çalıyor sanki otizmi mi tetikleniyor bilmiyorum. Bu durum sinirlerimi bozuyor. Tabii çocuğun da suçu yok gerçekten. Bir dairenin yatak odası ile diğer dairenin mutfak/salonunu nasıl sırt sırta getirebilirler anlam veremiyorum. İnanılmaz rahatsız edici bir durum.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri