Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

konstantin kisin

aliyalcinb9dek

Well-known member
Bir komedyen ve podcast yayıncısı. Yunan olduğunu düşündüm ama Rus Yahudi. Çok zeki ve uzun zamandır takip ettiğim Triggernometry kanalını Francis Foster ile yönetiyorlar. Harika programlar yapıyorlar. Her düşüncesine katılmasa bile beyninin kıvrımlarını öpmek istiyorum. Kendini o kadar güzel ifade ediyor, düşüncelerini temellendiriyor ki inanılmaz. İngilizce aksanı da çok güzel. Sabaha kadar dinleyebilirim. Oturmasını kalkmasını da biliyor, saygılı, efendi adam. En sevdiğim.

The Diary of a CEO'ya konuk olmuş, izleyebilirsiniz. Bazı düşüncelerinde farklıyız. Ben Atam'ın batıcı değil, batılı yaklaşımını benimsediğim için batıyı göklere çıkarıp tapınmayı pek sevmem. Konstantin biraz fazla batıcı. Ukrayna-Rusya savaşını batı emperyalizminin değil, Rusya'nın çıkardığını düşünüyor. Ama farkımız olsun, fikir ayrılıkları da olur. Adamın olaylara yaklaşım biçimi çoğu açıdan doğru ve birçok kişi tarafından dinlenmeli. 41 yaşında, 20 yıldır evli.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri