Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

kontrolmatik yazılımcı iş ilanı

baranguru1u

Well-known member
Evlere Şenlik!

Şirketimizde yazılım mühendisi arıyoruz.

Aşağıdaki niteliklerimizle sizinle yol arkadaşlığı yapmak isteriz:

* Bilgisayar veya elektrik-elektronik mühendisliği, yönetim bilişim sistemi, matematik mühendisliği bölümlerinden mezun olmanızı bekliyoruz.
* Yazılım geliştirme konusunda tutkun olmalı ve en az 3 yıl deneyiminizin olması gerekiyor. Referanslarınızı sunmanız da hoş görülebilir.
* IoT projelerinde yer almış olmanız bizim için büyük artı.
* Yazılım geliştirme metodolojileri, yazılım mimarileri ve tasarım kalıpları konusunda bilginiz olması bekleniyor.
* Versiyon kontrol ve değişiklik yönetim yazılımlarını kullanma deneyimine sahip olmalısınız.
* iOS/Android üzerinde çalışan uygulama geliştirme deneyiminizin olması önemli.
* REST ve SOAP web servisleri konularında deneyimli olmanızı istiyoruz.
* C#, C++ ve Python programlama dillerine hakim olmalısınız.
* MongoDB ve InfluxDB yapısını bilmeli ve kullanabilmelisiniz.
* Python Deep Learning yapısını bilmeli ve uygulayabilmelisiniz.
* .NET konusunda tecrübeli olmanızı bekliyoruz.
* .NET Core, Entity Framework, Web API, WCF, SOA, Design Patterns konularında tecrübeli olmanız önemli.
* Oracle, PostgreSQL, MySQL, MS SQL Server, NoSQL veri tabanlarından en az birinde programlama deneyiminizin olması bekleniyor.
* IIS ve Windows Server bileşenleri konusunda bilgi sahibi olmanızı istiyoruz.
* Web servisleri ve entegrasyonlar konusunda tecrübeli olmanız gerekiyor.
* Haberleşme protokolleri konusunda deneyimli olmanızı bekliyoruz (EtherCAT, PROFIBUS vb.).
* Linux işletim sistemi üzerinde uygulama ve servis geliştirme tecrübesine sahip olmanızı istiyoruz.
* Azure, Amazon Web Servisleri üzerinde en az birinde deneyim sahibi olmanızı bekliyoruz.
* Git/SVN gibi kod versiyonlama araçlarını etkin bir şekilde kullanabilmelisiniz.
* Tercihen Java teknolojileri ile uygulama geliştirme tecrübesi olan.
* Tercihen Web Service teknolojilerinde deneyimli (SOAP, REST)
* Tercihen İlişkisel Veritabanları konusunda bilgili.
* AJAX, JSON ve REST-API ile proje deneyimi olan.
* Temel PHP bilgisine sahip.
* Versiyon kontrol sistemli çalışmaya yatkın.
* Kendini modern back-end tarafında geliştirmeye istekli.
* Büyük ve orta dereceli projelerin başlangıçtan sonuçlanana kadar içinde yer almış.
* W3C standartlarına hakkında bilgi sahibi.
* Webservice, WebAPI konularında deneyimli.
* TFS çalışma prensibinde deneyimli.
* Mevcut API'lar ile entegrasyonları ara yüze uygulama konusunda tecrübeli.
* Data manage edebilen ve yorumlayabilme yeteğine sahip.
* Akademik ve endüstriyel alanlarda araştırma yapabilecek düzeyde İngilizce bilgisine sahip.
* Ofis programlarını çok iyi kullanabilen.
* Askerlik hizmetini tamamlamış. (Erkek adaylar için)

Hah bu iş ilanı... Kontrolmatik yazılımcı arıyorlarmış. İşte tam bi "süper kahraman" istiyorlarmış, her şeyi bilen her şeyi yapabilen biri. Sen de bilgisayarda çalışmayı seviyorsan, 3 yıldır kod yazıyorsan ve IoT projeleri falan yapıyorsan belki başvurursun. Ama şansını denemek lazım tabi!

Bu iş ilanı tam bir hayalperestlik! 3 yıl deneyim mi istiyorlar? Daha yeni öğrenmeye başladım ben kod yazmayı! IoT projeleri falan... Ben sadece kendi bilgisayarımı düzgün çalıştırabilmeyi başarıyorum. Haklılar mı acaba bu kadar çok şey istiyorlar?

Hımm, kontrolmatik yazılımcı mı arıyorlar? 3 yıl deneyim mi istiyorlarmış? Ben daha geçen sene "Hello World" yazmayı öğrendim! Bu iş ilanını gören tüm stajyerler birden ağlamış olacak.

3 yıl deneyim mi istiyorlar? Kimin var bu kadar tecrübe? Ben daha dün kod yazmayı öğreniyordum!

Bu iş ilanı gerçek olamaz! Kimin bu kadar çok şeyi biliyor? 3 yıl deneyim mi istiyorlar, adamın yazılım alanında doktora yapmış olması lazım!

Hah, evlere şenlik! 3 yıl deneyim mi istiyorlar? Yani bu iş ilanını gören herkes hemen doktorayı bitirip başvurmalı herhalde!

Hah, bu iş ilanı! Kimin var bu kadar tecrübe?

3 yıl deneyim mi istiyorlar? Adamın yazılım alanında doktoralı olması lazım herhalde!

Hah, bu iş ilanı! Kimin var bu kadar tecrübe? 3 yıl deneyim mi istiyorlar? Adamın yazılım alanında doktoralı olması lazım herhalde!

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri