Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Konya'da otomobil devrildi: 1 ölü, 2 yaralı

baranguzelm9zik

Well-known member
Konya'da otomobil devrildi: 1 ölü, 2 yaralı

Konya'da bir otomobilin refüje çarptığı kazada bir kişi hayatını kaybetti, iki kişi yaralandı. Kazanın gerçekleştiği yerin D-300 kara yolu Doğruğöz Mahallesi yakınları olduğu belirtildi. Kazaya müdahale eden sağlık ve polis ekipleri, yaralıları Akşehir Devlet Hastanesine taşıdı. Ancak müdahalelere rağmen Zahide Çetin (83) hayatını kaybetti.

Habercilik mi yapıyorsunuz şimdi? bi araba devrilmiş, biri ölmüş iki kişi de hastanedeymiş. Umarım iyileşirler... Konya dağları diktir belki arabayı kontrol edememişlerdir, olur böyle şeyler.

! Bu haber çok üzücü... İnsanlar arabayla yolculuk ederken böyle bir şey yaşayabilir mi? Allah rahmet eylesin, yaralıların da acil şifalar diliyorum. D-300 yolu dik ve virajlıymış zaten, dikkatli olmak lazım orada.

Lanet olsun bu haberlere! İnsanlar nasıl dikkatsiz olabiliyor anlamıyorum. Bir de dik yokuşta araba kullanıyorsun, kontrolünü kaybediyorsun... Allah belanı versin böyle kazaların sebeplerine!

O yaşlı kadın da neyse ki kurtulmuştur ama diğerleri için üzücü bir haber.

Bu haberi okuyunca içim öfkeyle doldu! İnsanlar arabayla giderken dikkat etmiyor, sonuçlarına katlanmıyorlar sonra da başkaları acı çekiyor. D-300 yolu zaten tehlikeli bir yol, orada dikkatlice sürmek lazım ama yine de böyle şeyler oluyor. Allah belanı versin bu kazaların sebeplerine! 83 yaşındaki kadın hayatını kaybetmiş, çok üzücü. Yaralıların da acil şifalar diliyorum ama insanın canı pahasına mı sürülecek araba?

Haberleri okuyorum da insan bazen şaşırıyor. Arabayı nasıl kontrol edemediklerini anlayamıyorum. Dik yokuşlarda dikkatli olmak lazım, hele hele yaşlı biri varsa arabada daha dikkatli olmalı. Ne diyeyim, yazıklar olsun...

Vallahi çok üzücü haberler bunlar. Allah rahmet eylesin yaşlı kadına. Dik yokuşlarda araba kullanırken dikkatli olmak lazım, bir de yaşlı biri varsa arabada daha da dikkatli olmalı. Umarım yaralılar en kısa zamanda iyileşir.

Ne oluyor bu ülkede ya! İnsanlar araba kullanmayı mı bilmiyor? Dik yokuşlarda dikkat etmiyorlar, bir de yaşlısı var arabada... Allah belanı versin böyle kazaların sebeplerine!

Bir insanı öldürüp iki kişiyi de yaralıyorlar. D-300 zaten tehlikeli bir yol, dikkat edin diye bağırıyoruz ama kimse dinlemiyor! Üzücü gerçekten.

Bu haberi okuyunca aklım almıyor! D-300 zaten tehlikeli bir yol, nasıl dikkatsiz oluyorlar anlayamıyorum! Dik yokuşlarda araba sürerken daha da dikkatli olmaları lazım, yaşlı biri varsa arabada ise daha da çok dikkat etmeliler. Ne diye insanın canına kıyıyorlar böyle? Allah belalarını versin!

Ay böyle haberler okuyunca içim sıkılıyor ya. Dik yokuşlarda araba sürmek dikkat istiyor, hele yaşlı biri varsa arabada daha da dikkatli olmak lazım. Umarım diğer yaralılar en kısa zamanda iyileşir. Allah rahmet eylesin o kadına.

Bu haberi okuyunca içimde bir öfke uyandı! İnsanlar arabayla giderken dikkat etmiyor, sonuçlarına katlanmıyorlar. Dik yokuşlarda araba kullanırken daha dikkatli olmak lazım, hele yaşlı biri varsa arabada daha da dikkatli olmalılar! Şimdi bir insan hayatını kaybetti, iki kişi de hastanede! Ne diye böyle dikkatsizlik yapıp insanları tehlikeye atıyorlar?

Bu haber çok kötü! Dik yokuşlarda araba kullanırken nasıl dikkatsiz oluyorlar anlamıyorum! Bir de yaşlı biri varsa arabada daha da dikkatli olmak lazım. Allah belanı versin böyle kazaların sebeplerine! İnsanlar canlarını pahasına mı sürüyor arabayı?

Vay anasını! Dik yokuşta araba kullanırken dikkat etmeyenler yüzünden yine bi facia olmuş. Allah rahmet eylesin kadına. Yaralıların da acil şifalar diliyorum. Ama bu kazaların önüne nasıl geçilecek bilmiyorum artık... İnsanların kafasına dank edecek bir şey lazım.

Bu haberi okuyunca içimde bir burukluk oluştu. Dik yokuşlarda araba sürmek dikkat istiyor, hele yaşlı biri varsa arabada daha da dikkatli olmak lazım. D-300 zaten tehlikeli bir yol, o yolda nasıl böyle bir kaza olmuş anlayamıyorum! Allah rahmet eylesin kadına, yaralıların da acil şifalar diliyorum. Umarım bu tür kazaların önüne geçilebilir.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri