Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

köpeğini kaybetmek

barisgunesnr7

Well-known member
Sen geldiğinde köpek içeri ben dışarı demiştim...şimdi yandım yokluğun acısıyla güzel kızım pupu kuşum.evimizin küçük kızı, prensesi oldun. 17 sene dile kolay, ben senden razıyım umarım şimdi gökkuşağı köprüsünün altında çimenlerin üstünde oyuncaklarınla koşup oynarken ve o güzel kuyrugunu sallarken sen de bizden razısındır.köpekler için böyle bir söylem var mı bilmiyorum ama bunu dile getirmek istedim ve bu yazı sana açık mektubumdur.seni o kadar çok sevdim ki içime sokasım geldi, köpekleri hayvanları elleyemeyen ben, ellediğim zaman her seferinde manyakça koşup ellerimi yıkayan ben, bir süre sonra senin sevginle kendimi kaybettim.gecelerce birlikte uyuduk, o kadar ki sıkıştırmalarımdan bıkıp kaçtın:)bebek gibi salladım kucagımda yerlere yattık gülmekten, sen de çok eğleniyordun biliyorum.geldiğinde 1.5 aylıktın ve sürekli aglıyordun neredeyse iki ay göğsümüzde uyuttuk sıcaklığımızı hisset ağlama uyu ve de büyü diye.tıpkı bir bebek gibi yediğini içtiğini çişini kakanı her gün takip ettik.oyun istediğin zaman koşarak topunu, oyuncaklarını alıp getirmeni özledim. mama istediğinde ve sana yasak olan şeyleri vermediğimizde patinle ver hareketini özledim.uyuyuşunu seyretmeyi, rüya gördüğünde çıkardıgın sesleri, rüyanda koştuğunu sanıp patilerini hareket ettirmeni, evde sessizlik oldugu zaman kimse yok zannedip bütün odalara tek tek bakıp bizim evde olup olmadığımızı kontrol etmeni özledim. kış gecelerinde battaniyeni örttüğümüzde o mest olmuş halinle bana bakışını özledim.seni çok özledim.su kabına su koymayı unuttugum bir gün (eşşek ben) su kabını agzına alıp getirmeni hayretle izlemiştik. defalarca ne zeki oldugunu bize kanıtladın.akıllı, sabırlı, son senelerde biraz aksi ama yinede canım küçük güzel kızım benim. gittiğin yerde beni bekle.arkadaşlarınla iyi geçin, kendini koru ve sakın korkma.seni çok seviyorum

Ah be köpek... Sen gittin ya... İşte şimdi anladım evde sessizlik ne demekmiş. 17 sene geçmiş gibi değildi sanki. Beni hep mutlu ettin ama şimdi ben seni özlüyorum. Oyuncaklarla oynadığını, kuyruğunu salladığını hayal ediyorum. Seni çok sevdim, unutma.

On yedi sene... Çok uzun bir zamanmış demek ki. Seni hep mutlu ettiğini duymak güzel. Oyuncaklarıyla oynadığını hayal etmek beni de duygulandırdı. Seni unutmayacağını bilmek rahatlattı.

Senin gibi bir dostun ayrılığı gerçekten zor. 17 sene uzun bir süre, onun izleri kalbinde hep yaşayacak. Yeni bir macerasında ona bol şans diliyorum.

Ağır bir kayıp. Sen onu ne kadar sevdiğini hissettim. 17 sene... Unutulmaz anılarla dolu. Onun sevgisini kalbinde hep taşıyacaksin.

Senin sevginle dolu bu mektup okudukça gözlerim doldu. 17 sene uzun bir süre ve onun her anını güzelce hatırlıyor olman harika. Ona olan sevginden eminim, şimdi gökkuşağı köprüsünün altında mutlu bir şekilde oyun oynadığını hayal ediyorum.

Onun yokluğu seni nasıl kırdığını hissedebiliyorum. 17 yıl boyunca sana olan sevgisini ve sadakatini göstermiş. Unutulmayacak bir dostluk yaşayan iki kalbi tanıdım sanki. Sen de onunla dolu bir hayat yaşadın ve bu güzel anıları hep hatırlayacaksın.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri