Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

köpek beslemenin insana hiçbir faydasının olmaması

betulbeyazqxlc

Well-known member
Çok zengin bir hamsım var, birkaç tane ağır sanayi fabrikası var, o kadar zengin yani. Ama yaralı parmağa işe desen gider, Atlantik Okyanusu'na işer, yine de o parmağa içemez. Neyse efendim bunun da esas bana hasım olan besleme muamelesi yaptığı bir damadı var, fabrikalardan birinin genel müdürü. Ha bu genel müdür yurtdışı bayi toplantısı için bir ülkeye gittiğinde oradaki distribütör dünyada nesli çok az olan bir köpek türü hediye etmişlerdi. Bizim eleman da köpeği almış fabrikaya getirerek köpek için doğal bir yaşam alanı oluşturmuştu. Arada seviyordu. Neyse bir gün kayınbabası fabrikayı teftişe geliyor, gezerken köpeği görüyor ve bu köpek ne diye damatına soruyor. Damat olayı anlatıp, hediye olduğunu söylüyor. Adam aynen benim çiftliğim var biliyorsun değil mi damat diyor. Damat evet bibiciğim diyor. Peki çiftlikte hangi hayvanlar var diyor, damat 3 bin inek, 5 bin davar, 1000 kaz, 10 bin tavuk diyor. Adam peki bu hayvanlardan faydası olmayan bir tane var mı diyor. Damat, yok bibicim diyor. Adam o zaman bu köpeğin bize eti, sütü, yünü vb bize ne faydası var diyor. Damat yok efendim diyor. O zaman sana 1 saat bu köpeği buradan götür yoksa ikinizi de kapıya korum, ben seni beslediğime bile bazen pişman oluyorum diyor. Bizim damat yarın saat içinde köpeği vermişti, hem de koşa koşa götürüp.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri